****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Філадельфія перемагає Рашингтон у серії булітів. Відзначимо гру Боббі Брінка який відкрил рахунок цієї зустрічі і закрив її влучним виконанням буліту. Це п'ята перемогаьдля Флайерз та 4 поразка для Кепіталз вьостанніх 6 матчах. Особливо приємно, що головний орк всія NHL не прийняв жодної участі у закинутих шайбах цієї ночі. Філадельфія ділить другу сходинку з Айлс, а Рашингтон міцно сидить на п'ятій позиції в дивізіоні.

2. Коламбус переграєТоронто в овертаймі. Це була мега гра. На початок 3-го періоду рахунок був 5 - 0, на користь Жакетів, потім Лістки увімкнулись і зрівняли рахунок, проте остаточній рахунок 6 - 5 на користь Коламбуса. Це вп'яте в історії Ліги коли команда змогла виграти матч. Коламбус ставтпершою комагдою в історії Ліги, котра виграла матч, післяьтого як програла 3 період 0 - 5.

3. Кароліна виявилась сильнішою за Детройт. Шайби Стаала та Друрі принесли перемогу Харікейнз. Цім матчем Кароліна закінчила своє 6-ти матчеве турне, в якому здобула спочатку 4 поразки а потім дві перемоги. У Детройта шайбу закинув Расмунссен, це 100 очка в Лізі для канадського хокеїста.

4. Міннесота здобула звитягу над Калґарі по булітах. Мет Болді відкрив рахунок та закинув переможний буліт за Міннесоту. Густавссон відбив 36 кидків по своїм воротам, а Міннесота показує серію 6 перемог і це поразки з часу зміни головного тренера команди.

5. Сент-Луїс у дебютному матчі свого в.о. нового головного тренера Дрю Бенністера, проти Оттави. Щось Сенатори виглядают дуже блідо цього сезону і якогось прогресу не спостерігаємо. У Блюзменів наступний матч проти Далласу, ось і подивимось чи пішла на пользу зміна головного тренера.

6. Тампа переграла Едмонтон чим обірвала виграшну серію Ойлерз на позначки 9 ігор, рекорду поки не сталось. Стівен Стамокс робить свій 12 хет-трік в кар'єрі, це стільки же скільки і у Коннора МакДевіда і це 5 плказнтк серед активних хокеїстів.

7. Сієтл подужав Чікаґо і втретє цього сезону закидає 7 шайб. До цього 7 шайб було Кароліні та Сан-Хосе. Сподіваюсь, що Кракен потроху намацають свою гру.