****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Баффало перемагає Бостон завершує свою чотири матчеву програшну серію. Головною зіркою матчу став воротар Сейбарз - Дейвон Леві, який відбив 29 з 30 кидків від Бруїнз. Маршенд забив черговий гол за Бостон. Баффало перемогло Бостон вперше майже за календарний рік.

2. Сан-Хосе продовжує дивувати на сході. Чергова перемога Шаркс тепер в матчі проти Детройта. Команди видали вогняний другий період який завершився з рахунком 4 - 4. В період з 12:51 хв. до 15:52 хв. було закинуто 6 шайб. Це лише на 1 секунду довше рекорду, коли 6 шайб було закинуто за 3 хвилини.

Сан-Хосе вдруге в своїй історії здійснили камбек та виграли матч, програючи 4 - 0.

3. ЛА перемагає Монреаль та встановлювати рекорд Ліги за кількістю послідовних звитяг на виїзді починаючи з початку сезону. Королі зробили це в матчі з шатаутом.

Копітар та Мур продовжуют свою серію з набраних очок на виїзді до 11 матчів.

4. Торонто перемагає Оттаву в дербі Онтаріо. Джозеф Волл зробив 29 сейвів пернд тим як він покинув лід у середині 3-ого періоду через травму. Він зазнав травми після відбиття кидка Рурка Шартьє. Воллу знадобилась допомога, щоб покинути лід.

5. Айлендерс нарешті змогли виграти матч без валідолу. 7 - 3 перемога над Каламбусом. Бо Хорват закинув дві шайби за 20 секунд, це вперше гравець Айлс закинув шайби за такий короткий проміжок часу за останні 20 років.

6. Даллас по булітах переміг Рашингтон. Дякуємо їм за це. Метт Дюшен провів свою 1000 гру у Лізі. Вітаємо з цим досягненням.

7. Нешвілл перемелює Тампу 5 – 1, хоча Блискавки першими відкрили рахунок, але потім Нешвілл закинув п'ять. Відзначаємо гру Сароса , який відбив 32 кидка по своїм воротам. У Нешвілла 3 поспіль та 9 з 11 останніх ігор переможні.

8. Чікаґо перемагає Анахайм. Вагомий вклад в перемогу зробив голкіпер Блекхоукс Мразек, який відбив всі 37 кидків по його воротам. Це 25 шатаут для Мразека у кар'єрі. Чікаґо зупинили серію поразок з 4 ігор поспіль.

9. Філадельфія бере гору над Арізоною. Травіс Конесни закинув двічі, а Харт відбив 25 кидків по своїм воротам. Флайрез зупинили виграшну серію Арізони на позначці в 5 матчів проте яких!!! У Філи же третя поспіль перемога.

10. Калґарі перемагає Кароліну. Херікейнс закинули 2 шайби в першому періоді, а Вогники зробили камбек у третьому періоді. Блейк Колмен закинув шайбу у меньшості. Дастін Вулф зробив 30 сейвів у другій своїй грі у Лізі.

11. Вінніпег приїхав в гості до Колорадо і переміг 4 - 2. Дубль Коннора та впевнена гра Хеллебюйка, відбив 32 шайби, допомогли Джетс здобути перемогу.

12. Ванкувер здолав Міннесоту. ДеСміт відбив 26 кидків, що дозволило йому зробити перший в цьому сезоні та 10 у кар'єрі шатаут. Переможна серія Міннесоти зупинилась на відмітки 4.

13. Нью-Джерсі забирає звитягу у Сієтла 2 - 1. Відзначаємо перший гол Немеца у Лізі, який став переможним. Сієтл здійснив 37 кидків по воротам Нью-Джерсі, але для перемоги цього не вистачило. У Кракен прогоашна серія складає 6 матчів. Команда потребує гарного прочухана.