Tribuna/Футбол/Блоги/Ми їдемо на Євро. Підсумки відбіркового циклу

Ми їдемо на Євро. Підсумки відбіркового циклу

27 березня, 21:45

Вчора, 26 березня, збірна України зіграла матч за вихід у груповий етап чемпіонату Європи проти збірної Ісландії. Він завершився з рахунком 2:1 на користь нашої команди, де ми вирвали перемогу на останніх хвилинах. Тож підіб’ємо підсумки відбору на Євро.

Це вже четверта вольова перемога українців на відбірковому етапі. Першою була у матчі проти Північної Македонії. Ще на 39-ій хвилині наша команда програвала з рахунком 2:0, а завершила перемогою 2:3. Вже через 3 дні українці вийшли на матч проти Мальти, де на перших хвилинах пропустили гол, але кінцевий результат був 1:3 на нашу користь. Наступне і, напевно, найбільш емоційне протистояння відбулося зі збірною Боснії та Герцеговини 21 березня, в якому наші футболісти вигризли перемогу на останніх 10 хвилинах, забивши 2 голи.

І ось фінальний бій, перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь ісландців, проте наші хлопці зібралися і, забивши 2 голи у другому таймі, вибороли перемогу. Як говорять самі футболісти «Напевно це в нас у крові - виборювати перемоги завдяки характеру». Такі ігри створюють неймовірні емоції та переживання, їх в народі називають «валідольними». Хтось скаже, що це нам просто щастить і довго ми на цьому не протягнемо, хай там як, але зараз ми можемо радіти за досягнення нашої команди.

Загалом Україна забила 15 голів. Найкращим бомбардиром у цьому турі виявився Віктор Циганков, записавши у свій актив 3 голи, а також по 2 забитих мають Артем Довбик та Михайло Мудрик.

Наша збірна показувала чудовий результат протягом усього відбору, хоча й жодного разу не зіграла вдома через війну, але в черговий раз показала нашу силу, мужність, відданість та патріотизм. Кожну гру вони присвячували українським захисникам та всьому народу.

Україна вчетверте вийшла на Євро, вперше це трапилося у 2012 році. Тоді Україна разом з Польщею приймала чемпіонат, а капітаном був теперішній президент УАФ, Андрій Шевченко. Хочеться побажати українській збірній удачі у наступних матчах та подякувати за всі ті емоції, які вони подарували вболівальникам. Кожен забитий м’яч та кожна перемога наповнюють серця теплом та позитивними відчуттями українців, а ми, натомість, обіцяємо створити величезну підтримку на стадіонах та за його межами.