Tribuna/Футбол/Блоги/Україна – Північна Македонія. Мудрик ще раз показав, що він – потужна, але некерована зброя

Автор — Who is
14 жовтня, 18:51

Акцент на головному дриблері збірної.

Збірна України обіграла збірну Північної Македонії з рахунком 2:0. Судаков забив з допомогою рикошету, а Караваєв «поклав» гол-красень з центру поля.

Одним з головних героїв матчу став Михайло Мудрик, який чудово «розривав» суперника на просторі в першому таймі та мав 100-відсотковий момент в другому таймі, який не зміг реалізувати.

Сильні і слабкі сторони Михайла поступово перетворюються на кліше. Це ще раз довів сьогоднішній матч. Головні плюси Мудрика – швидкість, дриблінг та гра на просторі. Головні мінуси – робота в захисті, відкривання в позиційних атаках і якість деяких передач.

Перші 15 хвилин матчу – бенефіс 22-річного Михайла, який збирав на собі по 2-3 гравці суперника. Разом з цим він знаходив простір собі для ударів. І на швидкості обводив суперників, доходивши до воротаря противників (який, як і Трубін, «божив» сьогодні не один раз).

Але згадаймо, як Північна Македонія притиснула нас до воріт всередині першого тайму. І як Михайло не допрацьовував в захисті, хоча й повертався назад. Добре, що неодноразово виручив Трубін – найкращий футболіст матчу.

Чи непорозуміння із Зінченком на фланзі в позиційній атаці в першому таймі. Олександр показував, що йому не було куди віддати пас. Михайло не знав, де себе «приткнути», виглядаючи зайвим елементом на осі «Зінченко – Судаков».

Чи тривога, коли Михайло наприкінці матчу лежав на газоні. Його енергозатратний стиль вже зараз дається взнаки. Цікаво, як Мудрик збирається грати через 5 років, коли фізичні кондиції, за рахунок яких його зараз називають «діамантом», будуть нижчими?

Мудрика можна порівняти з потужною, але некерованою зброєю. І якщо її ще не навчилися використовувати в «Челсі», де працюють з Михайлом постійно, то як це можна зробити в збірній, яка збирається набагато рідше?

Наступні два роки в кар'єрі українця будуть вирішальними. За цей час він має почати набратися «футбольного інтелекту», який стане в нагоді в подальшому. Тому що просто бігати в футболі – це далеко не першочергова річ.