Tribuna/Футбол/Блоги/Класика від Манчестер Сіті.

Класика від Манчестер Сіті.

Автор — Alex tactic
5 вересня, 17:05

Перший гол, забитий Хуліаном Альваресом у матчі Манчестер Сіті - Фулгем 5:1, - це суперкласичний гол "містян". Сіті заволодів м`ячем на 27:53 хвилині матчу й завершив голом на 30:01 хвилині. Атака тривала 2 хвилини 8 секунд. За цей час "містяни" зробили 34 передачі, розтягуючи та виманюючи гравців Фулгема. Те, що багато хто називає марним перекатуванням м`яча, ватокатом, насправді має перед собою конкретну мету. Аке (№6) в цій каруселі зробив найбільше пасів - 9. У Діаша - 7. Всі 11 гравців хоча б раз торкнулися м`яча! Можна прослідкувати за переміщенням гравців, напрямком передач, зміни напрямку атаки - з флангу на фланг. Захисна лінія Фулгема зображена у момент передгольової передачі Ковачича (№8). Зверніть увагу на кінцеву стадію: Едерсон (№31) робить 29-ту передачу і далі гравці Сіті, побачивши вільний простір, проводять уже швидку атаку. Едерсон (№31) - Аканджі (№25) - Вокер (№2) - Аканджі (№25) - Ковачич (№8) - Голанн (№9) - Альварес (№19). 1:0. Дуже добре видно у чому полягає роль хибного центрального захисника, яку виконував у першому таймі Аканджі. Два дотика, але які важливі, у яких зонах. Це - урок позиційного футболу, його сутність і краса, його ідеальне втілення. Зроблено Пепом Гвардіолою.