Tribuna/Футбол/Блоги/Почеттіно про поразку 1:3 від «Вест Гему»: «Ми повинні були перемогти з таким першим таймом. Володієш м'ячем, створюєш,

Автор — ÜBERFOOTBALL
20 серпня, 23:27

Маурісіо Почеттіно висловив жаль через поразку "Челсі" від "Вест Гему".

"Сині" програли з рахунком 1:3 у другому турі АПЛ.

"Це футбол. Таким командам, як наша, потрібно знайти правильний баланс. Думаю, сьогодні були моменти, коли ми діяли неправильно, і ми пропустили. Ми створили багато моментів, у першому таймі грали добре. Ми повинні були перемогти, так провівши перший тайм".

У другому таймі ми знову пропустили в одному конкретному моменті. Важко знайти простір для створення хороших можливостей, але це була гра такого характеру, яку важко пояснити. Ти володієш м'ячем, створюєш можливості і, можливо, твоя команда краща, але в кінцевому підсумку ти програєш.

Ми розчарувалися, коли не забили пенальті. Ми добре грали, але не були голів. На другий тайм ми вийшли саме з таким відчуттям, перш ніж знову почали грати. Травма Чуквуемекі також внесла свої корективи в нашу гру. Потім ми знову почали домінувати, але знову пропустили. В таких ситуаціях нам потрібно бути сильнішими, оскільки ми розуміли, що "Вест Гем" глибоко сидить в обороні і контратакує, тому стандарти дуже небезпечні.

Ми розчаровані, але це лише початок. Треба вірити в процес. Я думаю, ми станемо сильнішими і, безумовно, більш конкурентоспроможними", – заявив головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно.