Tribuna/Футбол/Блоги/Підбірка драматичних та сенсаційних матчів кваліфікації єврокубків

Підбірка драматичних та сенсаційних матчів кваліфікації єврокубків

26 серпня 2022, 00:31
2

Цього року кваліфікаційні раунди трьох єврокубків породили вдосталь інтриги і залишають надії на продовження гостросюжетного трилеру у груповому етапі. Ось найяскравіше із того, що відбулося за останні 3 дні

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

НОРВЕЗЬКА КАЗКА БЕЗ ХЕПІ-ЕНДУ

Відкриття минулого сезону Буде/Глімт знатно пошуміли в кваліфікації ЛЧ, порозносивши трьох своїх опонентів. Вони були дуже близькими до того аби пройти загребське Динамо в останньому раунді, однак не вистачило сил, стійкості та професіоналізму. Підсумок - поразка 1:4 та груповий етап Ліги Європи

ПОВЕРНЕННЯ В ЕЛІТУ

Рейнджерс мав змогу потрапити до групового етапу ЛЧ минулого сезону, якби обіграв Айнтрахт. Однак підопічні Ван Бронхорста хоч і тернистим шляхом, але все ж пробилися в груповий етап. Їх не вважали фаворитами у матчі з ПСВ, та вони довели зворотне. Відзначимо, що це вперше за багато років, коли Шотландію представлять одразу 2 клуби у групі ЛЧ. Селтік передає вітання сусідам

ЛІГА ЄВРОПИ

ЛИТОВСЬКА ІНТРИГА

Паралельно проходили матчі Жальгіріс - Лудогорець та Шериф - Пюнік. В першому був тотальний голепад, 3-2 у основний час, і на 120 хвилині був призначений пенальті на користь болгарів, якій вони успішно реалізували

ПАРАД "ПО ГОРОБЦЯХ" У МОЛДОВІ

Молдавани та вірмени вирішували у кого смачніше вино в незвичний спосіб - пенальті. І, видно, так хотіли догодити одне одному, що не забили по 3 із 5 своїх спроб. Далі молдаванам це набридло і вони відправили гордий народ Кавказу до Ліги Конференцій

КІПРІОТСЬКА МІЦЬ

Остров'яни теж дещо здивували. Якщо прохід АЕКа у матчі із нашим Дніпро-1 викликав подив лише у наших, то прохід Омонії Гента - дивина європейського рівня. Тим паче, що рівень Ліги Європи достатньо піднявся, мати дві команди в цьому змаганні - вау. Міг ще приєднатися Аполлон, однак поступився Олімпіакосу в серії пенальті

ЛІГА КОНФЕРЕНЦІЙ

КАЧАРАБА - IN, КОЧЕРГІН - OUT

Славія та Ракув визначили переможця дуелі аж на 122 хвилині. Фортуна посміхнулась чехам і Тарасу Качарабі - саме він представить українських емігрантів в груповому етапі

"НЕПОТРІБ" УПЛ ON FIRE

Між Клужем і Марибором за 180 хвилин був забитий лише 1 м'яч. Його автор: ексгравець Зорі Ловро Цвек.

Між Слованом і Зрінські розв'язалась рубка. Гра перейшла в екстрайми в яких боснійці забили гол, який виводив їх до групового етапу. На 118 хвилині гравець Слована, добре відомий українській публіці Джаба Канкава отримав червону картку, а на 122й гол забив колишній гравець Динамо Ерік Рамірес, який для нього став другим і перевів гру в серію пенальті. Її словаки успішно виграли.

ТРАГЕДІЯ У БЕЛФАСТІ

Інакше це назвати не можливо. Місцевий Лінфілд приймав латвійський РФС. Екстратайми. На 104-й хвилині гол забивають господарі. Публіка шаленіє. Приблизно 119 хвилина. Лінфілд в атаці. 4 гравці проти 1 захисника, але удар надто слабкий. 40 секунд до кінця. Простріл гравця РФС, захисник підставляє ногу,щоб перехопити. М'яч від поперечини залітає у ворота. Мертва тиша на арені! Щойно твоя команда могла ховати суперника, а тепер пенальті та тотальна деморалізація. Під час серії гравці північноірландської команди не змогли оговтатися від шоку останніх секунд і програли пенальті. Латвійська команда у Єврокубках

КОМАНДА-ГЕРОЙ

Ніхто б не міг подумати, але представник Ліхтенштейну, команда, яка грає у другому дивізіоні Швейцарії, пройшла три етапи кваліфікації, вибивши на шляху Коньяспор, а потім і Рапід. Шок вечора - Вадуц. Чи зможе вразити у груповому етапі? Побачимо!

ОКРЕМО ПРО РЕАЛЬНИХ НЕВДАХ

Класвік та Лінфілд - найбільші невдахи кваліфікації. Адже вони починали з першого раунду ЛЧ та не змогли потрапити у ЖОДЕН турнір.