Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Чемпіонство «Наполі» відкладається: «Салернітана» зрівняла на 84-й хвилині і перенесла святкування на наступний тур (ВІДЕО)

Діа і Очоа зіпсували свято.

Автор — Danylo Syrotiuk
30 квітня, 17:33

Матч 32-го туру Серії А між «Наполі» та «Салернітаною», в разі перемоги господарів, міг стати чемпіонським, проте результативна нічия (1:1) стала на заваді неаполітанців.

Гра була повністю під контролем потенційних чемпіонів, весь стадіон був готовий до святкування. Особливо це було помітно після забитого голу Олівери на 62-й хвилині після подачі з кутового. Лише погляньте на цю атмосферу.

Проте, на 84-й хвилині Булає Діа зіпсував настрій стадіону своїм неймовірним ударом у лівий дальній кут воріт.

Отже, чемпіонство неаполітанців поки що на паузі.

Джерело: скриншоти трансляції