Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Гюлер відкрив рахунок у матчі з «Реал Сосьєдадом» – камери зафіксували емоції гравців, що сиділи на заміні
ВІДЕО

Лунін також потрапив у кадр.

Автор — Nikita Pedchenko
26 квітня, 22:49

У матчі 33-го туру Ла Ліги «Реал» зустрічається з «Реал Сосьєдадом». Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь «вершкових».

На 29-й хвилині Арда Гюлер відкрив рахунок у матчі. Турецький півзахисник замкнув передачу Карвахаля.

Камера зафіксувала емоції гравців, що сиділи на лаві запасних. Кроос та Рюдіґер раділи першому голу Арди, а ось Лунін навіть не посміхнувся.

Нагадаємо, що в попередніх 16 зустрічах «Реала» поспіль у стартовому складі виходив Андрій. Востаннє він не потрапляв до стартового складу 21 січня - у грі з «Альмерією» (3:2).