Tribuna/Авто/мото/Блоги/Картинг України /Український "Фенікс" Олександр Бондарев здобуває важливу перемогу на Чемпіонаті Європи

Автор — UkrKarting
22 червня, 09:17

Цього вікенду була одна з найважчих битв за останній час, однак Олександру вдалося підкорити цей трек і виконати поставлену ціль.

Спочатку наш пілот здобув хорошу Кваліфікацію: Р2/Р5. Потім за результатами потужної боротьби у пʼяти Хітах він посів Р4 серед 72 картингістів у своїй категорії OK Junior.

В неділю відбувся Супер Хіт та Фінал третього етапу FIA Karting Championship у Родбі.

🏁 У Супер Хіті Олександр стартував з Р2, протягом усього заїзду суперники постійно атакували його і намагалися витіснити, однак він давав гідну відсіч, фінішував Р3.

🏁 Фінал вразив багатьох цією напруженою битвою. Олександр розпочинав з Р4, тактично на другому колі вийшов на Р2, впевнено, скорочуючи час від лідера, на восьмому колі йому вдалося обійти суперника і зайняти лідируючу позицію. Коло за колом він набирав швидкість і відривався від інших учасників. Наш гонщик перетнув фініш переможцем з різницею у 1,279 секунди 💪🏻

З гордо піднятою головою на європейському подіумі цими вихідними знову пролунав наш національний гімн України!

За результатами перегонів Олександр продовжує лідирувати у Чемпіонаті Європи, суттєво збільшивши відрив від найближчих переслідувачів. Він має усі шанси здобути титул Чемпіона Європи 💪🏻

У липні на нього чекає боротьба на останньому етапі, яка відбудеться у Кремоні 🇮🇹