Гайд зимовими зборами клубів УПЛ: куди їдуть за кордон, календар, результати та огляди спарингів
Усе головне – в одному місці.
Клуби УПЛ вийшли з зимової перерви та готуються до поновлення сезону, яке для більшості настане наприкінці лютого. Tribuna.com зібрала в одному матеріалі усе, що треба знати про місця проведення зборів, дати та результати матчів.
Географія: найпопулярніше місце – Туреччина
Для цікавості та зручності зібрали на одну карту усі клуби УПЛ та куди саме вони вирушають.
Єдиним клубом, який точно повноцінно проводитиме збори в Україні, є «Минай», але «Оболонь» на офіційних ресурсах поки не повідомила, куди поїде. «Розпочали тренування на «Авангарді». Зимові збори цього року усі проведемо на Закарпатті», – розповів про плани головний тренер Желько Любенович.
«Рух» почне грати спаринги ще в Україні, до виїзду в Словенію. Також варто зазначити, що «Зоря» у грудні повідомляла про локацію зборів як «скоріш за все, як і раніше в останні роки, Туреччина». Після цього жодних оновлень від луганського клубу не було.
Календар, результати, огляди спарингів усіх клубів УПЛ
Для зручності клуби відсортовані в алфавітному порядку. Це всі спаринги, які оголошені зараз. Пост оновлюватиметься з появою нової інформації.
26 січня – «Брера» (Північна Македонія) – 3:2
30 січня – «Віон» (Словаччина)
3 лютого – «Яблонець» (Чехія)
6 лютого – «Люнгбю» (Данія)
11 лютого – «Сігма» Оломоуц (Чехія)
12 лютого – «Лієпая» (Латвія)
16 лютого – «Ауда» (Латвія)
14 січня – «Сабах» (Азербайджан) – 3:0
18 січня – «Кайсар» (Казахстан) – 4:1
22 січня – «Лаппі» (Косово) – 0:2
30 січня – суперник уточнюється
2 лютого – «Термаліка» (Польща)
10 лютого – «Гангвон» (Південна Корея)
26 січня – «Балкані» (Косово) – 0:2
29 січня – «Легія» (Польща) – 1:3
30 січня – «Пахтакор» (Узбекистан)
2 лютого – «Левскі» (Болгарія)
8 лютого – «Лієпая» (Латвія)
9 лютого – «Шкендія» (Північна Македонія)
12 лютого – РФШ (Латвія)
13 лютого – «Динамо» Тбілісі (Грузія)
16 лютого – «Петрокуб» (Молдова)
17 лютого – «Шериф» (Молдова)
25 січня – «Штурм» (Австрія) – 1:2
30 січня – «Черно Море» (Болгарія)
2 лютого – «Ракув» (Польща)
6 лютого – «Дечіч» (Чорногорія)
10 лютого – «Аркадаг» (Туркменістан)
13 лютого – суперник уточнюється
16 лютого – РФШ (Латвія)
26 січня – «Краковія» (Польща) – 0:2
31 січня – «Ягеллонія» (Польща)
4 лютого – «Динамо» Тбілісі (Грузія)
9 лютого – «Лехія» (Польща)
14 лютого – «Динамо» Батумі (Грузія)
1 лютого – «Чеське Будейовіце» (Чехія)
6 лютого – «Вардар» (Північна Македонія)
7 лютого – «Пахтакор» (Узбекистан)
11 лютого – «Динамо» (Батумі)
15 лютого – «Рига» (Латвія)
21 січня – «Пʼяст» (Польща) – 2:0
25 січня – «Ференцварош» (Угорщина) – 2:0
28 січня – «Вікторія» Плзень (Чехія)
3 лютого – «Хорсенс» (Данія)
6 лютого – «Брентфорд» Б (Англія)
10 лютого – «Віборг» (Данія)
13 лютого – «Реал Мурсія» (Іспанія)
24 січня – «Варта» (Польща) – 1:2
27 січня – «Млада-Болеслав» (Чехія) – 1:5
30 січня – «Словацько» (Чехія)
1 лютого – «Заглембє» (Польща)
3 лютого – «Лієпая» (Латвія)
26 січня – «Вольфсберг» (Австрія) – 1:3
28 січня – «Пʼяст» (Польща) – 0:2
9 лютого – «Брентфорд» Б (Англія)
15 лютого – «Согндал» (Норвегія)
16 лютого – «Левадія» (Естонія)
19 січня – «Рух» – 1:3
27 січня – «Рух-2» – 6:0
24 січня – «Малішева» (Косово) – 0:2
24 січня – «Дукаджині» (Косово) – 4:1
27 січня – «Банік» Острава (Чехія) – 1:3
27 січня – «Градець-Кралове» (Чехія) – 0:2
31 січня – «Відзев» (Польща)
3 лютого – «Ахал» (Туркменістан)
7 лютого – «Шкупі» (Північна Македонія)
10 лютого – «Кеге» (Данія)
21 січня – «Левські» (Болгарія) – 2:1
25 січня – «Пахтакор» (Узбекистан) – 1:1
29 січня – «Вісла» Плоцьк (Польща) – 0:2
29 січня – «Дукаджині» (Косово) – 1:0
На других зборах заплановано ще 8 спарингів, розклад та суперники в яких поки не оголошені.
23 січня – «Реал Мурсія» (Іспанія) – 2:1
27 січня – «Сталь» Мелец (Польща) – 1:1
2 лютого – «Кальмар» (Швеція)
7 лютого – «Стьярнан» (Ісландія).
19 січня – «Минай» – 3:1
26 січня – «Домжале» (Словенія) – 2:3
26 січня – «Сараєво» (Боснія і Герцеговина) – 0:2
30 січня – «Штурм» (Австрія)
30 січня – «Браво» (Словенія)
3 лютого – «Хартберг» (Австрія)
3 лютого – «Раднички» Белград (Сербія)
10 лютого – «Леобен» (Австрія)
10 лютого – «Мачва» (Сербія)
15 лютого – «Тріглав» (Словенія)
15 лютого – «Горіца» (Словенія)
12 січня – «Петролул» (Румунія) 1:0
16 січня – «Уйпешт» (Угорщина) – 1:3
20 січня – «Дріта» (Косово) – 1:3
21 січня – «ТС Гелаксі» (ПАР) – 0:4
25 січня – «Райндорф Альтах» (Австрія) – 0:2
28 січня – «АП Брера» (Північна Македонія) – 3:1
1 лютого – «Алашкерт» (Вірменія)
4 лютого – «Андіжан» (Узбекистан)*
*матч може бути скасовано, якщо «Андіжан» справді зіграє з московським ЦСКА
22 січня – «Пюнік» – 2:0
25 січня – «Лех» – 3:1
28 січня – «Марибор»
3 лютого – «Вележ»
Фото: «Чорноморець»