Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Мені команду прибрати з поля?» та «Бандит, тільки бабло чекає»: у Вернидуба знову палало – дісталося арбітру та Ротаню

«Там, б###ь, чистіше не буває, н###й».

31 липня, 00:14
49

Коли здавалося, що після зустрічі «Динамо» та «Миная» нічого видовищнішого у стартовому турі нового сезону УПЛ не буде, емоції загорілися у заключній грі між «Кривбасом» та «Олександрією».

Все фактично почалося на 12-й хвилині за рахунку 0:1 для «Кривбаса» (Артем Шулянський на 4-й скористався падінням Данила Бескоровайного). Новачок криворіжців Олег Кожушко увійшов у карний майданчик та завалився після контакту з новачком олександрійців Євгеном Смирним:

Представники «Кривбаса» вважали, що рішення головного арбітра Ярослава Козика було помилковим. Юрій Вернидуб ледь не у ту ж мить крикнув: «Ти що, травиш, чи що?». Ймовірно, на адресу суді.

Трохи пізніше: «Обігрують чудака. Якби таке трапилося в нашому карному, то поставили б 2 пенальті».

Але найцікавіше було далі – ближче до середини тайму Вернидуб вступив у словесну перепалку з Русланом Ротанем.

Вернидуб: Там, б###ь, чистіше не буває, б###ь, н###й.

Ротань: За що просити вибачення?

Вернидуб: За те, що пенальті не поставили. За що просити вибачення? Руся, ну ти ж не знаєш (на цьому моменті на пару секунд обірвався інтершум – прим.). В полі є, так, б###ь? Щось я не бачив, щоб ти так розповідав по полю, коли, б###ь, програєш, н###й. А тут ти «розумнічаєш».

З моменту цієї розмови пройшла десь хвилина – і Дмитро Хомченовський впав після спроби обіграшу захисника на краю карного. Як показав повтор – момент для пенальті неоднозначний.

Однак емоцій не зміг втримати 22-річний хавбек «Кривбаса» Владислав Семотюк – у відповідь на ігнорування епізоду рефері грубо сфолив, а потім демонстративно пішов щось доводити опоненту, який лежав на землі. Як підсумок – падіння самого Семотюка на газон, штовханина команд та пряме вилучення Владислава.

У той момент також розгорілися пристрасті у технічній зоні. Асистент Ротаня, Сергій Кравченко, кричав на адресу одного з представників «Кривбаса»: «Сядь, н###й»

У діалог втрутився Вернидуб:

Вернидуб: Що ти кричиш, як потерпілий? Ти подивився, чи був там пенальті? То що ти там розповідаєш? Я ж тобі слова не сказав. Я судді кричу, б###ь, а не тобі.

Кравченко: Тут симуляція. Ти за це мені кажеш?

Вернидуб: Б###ь, подивимось, чи симуляція.

Вернидуб-молодший відтягував Вернидуба-старшого з епіцентру подій під руку.

Головний тренер «Кривбаса» дійсно звертався до арбітра, принаймні тоді, коли договорив з Кравченком: «Суддя, поясність, що ви робите, не можу зрозуміти. Пане суддя, мені прибрати команду з поля (повторив двічі – прим.)? Ну ти злочинець, просто»

Козик у підсумку втратив контроль над ситуацією, адже команди почали грати вкрай небезпечно – особливо це стосувалося футболістів «Кривбаса», які залишилися в меншості.

У перерві ж своїм співрозмовникам щось дуже активно доводив віцепрезидент клубу Артем Гагарін.

***

Другий тайм виявився не настільки напруженим, а «Олександрія» втримала мінімальну перевагу.

Прямо перед фінальним свистком Вернидуб вкотре не втримався: «Чудак просто бандит, чистий бандит. Приїхав… Тільки бабло чекає, коли його закинуть. Ну бандит».

А після матчу далі сперечався з представниками суперника та суддями.

Ситуація мала продовження на флешінтерв’ю:

– Які враження від сьогоднішньої гри?

– Ніяких. Тому що ми виглядали дуже достойно. Так, допустили помилку та пропустили свій м’яч. Але те, що потім трапилося на полі. Я просто шокований.

Я нічого не хочу говорити. Просто окрім тих людей, які були в трохи іншій жовтій формі. Вони трошки над нами трошки знущаються вже не знаю, який рік. А потім кажуть: «Та я не побачив, та я хотів». От це і вся гра. А так я за хлопів радий. Ми вдесятьох краще виглядали, ніж «Олександрія». Мали більше моментів, у них по суті тільки той, де ми собі привезли.

– Прокоментуйте епізод з вилученням Семотюка, а також падінням Кожушка та Хомченовського?

– Я це не можу це коментувати. Ви покличте головного рефері Ярослава Козика. Чого я маю коментувати? Нехай вони коментують. У них є там куратори, які вище стоять, нехай вони коментують. Я не хочу коментувати, бо це вже набридло мені. Другий рік – одне й те ж саме. Тому я нічого не буду коментувати.

– Було кільки суперечки між тренерськими штабами. Що там сталося?

– То емоції. Не більше того. Думаю, не ображається ні тренерська лава «Олександрії», ні я зі своєї лави. Емоції, футбол. Але коли ці емоції підігрівають ще люди в чорному чи жовтому, то ще більше цих емоцій.

В мене нема ніяких питань до хлопців, а більше до того, що у нас твориться в суддівському корпусі. Хай уже один раз сядуть та розберуться. Але я думаю, що ніхто ні в чому не розбереться і воно буде так до кінця, – підсумував Вернидуб.