Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Stop Putler». На фіналі жіночого ЧС вибіг хлопець з проукраїнськими меседжами – за кілька хвилин Іспанія забила чемпіонський гол

💙💛

20 серпня, 16:46
4

Завершився чемпіонат світу з футболу серед жінок, що останній місяць проходив в Австралії та Новій Зеландії.

Збірна Іспанії обіграла 1:0 збірну Англії та вперше в історії стала чемпіонками світу.

• На 24-й хвилині, коли збірна Англії готувалася подавати штрафний, на поле вибіг уболівальник. Стюарди та сам він навіть трохи потрапили у трансляцію – чого зазвичай не трапляється.

Пізніше зʼявилися фото цього вболівальника – і вони максимально правильні.

Він був у футболці з написами «Stop Putler» та «Free Ukraine».

Ось так його виводили за межі поля:

Ще один ракурс:

Ким був цей хлопець – невідомо. Але меседжі однозначно правильні.

• А вже на 27-й хвилині збірна Іспанії забила єдиний гол у матчі – футболістка «Реала» Ольга Кармона. Капітан команди підключилася до швидкої атаки, яка розпочалася з втрати англійками мʼяча у центрі поля, і влучно пробила у дальній кут воріт.

Відео з 1:49.

Збірна Іспанії вперше в історії виграла ЧС – і приєдналася до Німеччини, чиї команди вигравали і жіночий, і чоловічий світові турніри.