Тут про справи нашого досить численного футбольного легіону.

Андрій ЛУНІН

Атлетік - Реал - 0:2 Альмерія - Реал - 1:3

Травма Куртуа надала ніби шанс. Але схоже в Мадриді не надто вірять у Андрія чомусь бо одразу взяли в оренду Кепу. Будемо сподіватися, що у конкуренції хоча б з ним у Луніна буде більше шансів.

В перших матчах наш чемпіон світу особливо не помилився. А з "Альмерією" зробив чимало й сейвів.

Віктор ЦИГАНКОВ, Артем ДОВБИК

Реал Сосьєдад - Жирона - 1:1 Жирона - Хетафе - 3:0

В Каталуньї наших вже двоє! При чому саме Довбик забив гол дебютному матчі, вийшовши на заміну. А пас хто йому віддав? Правильно другий наш легінь. Поки в основі грає ветеран Ступні (доречі добре виглядає), але Довбик на дистанції має його потіснити. Інакше навіщо так потратилися. Позиції ж Циганкова взагалі міцні. Всі стандарти уже сам виконує.

Олександр ЗІНЧЕНКО

Арсенал - Ноттінгем - 2:1 Крістал Пелас - Арсенал - 0:1

Олександр не встиг остаточно оклигати до початку сезону. Але травмувався ще й новачок Тімбер. Тому вже в другій грі Зінченко з'явився на полі, вийшовши на заміну. Батько двох дітей зіграв лише кілька хвилин. Та сам факт обнадійливий. Сподіваємося йде на поправку.

Ілля ЗАБАРНИЙ

Борнмут - Вест Гем - 1:1 Ліверпуль - Борнмут - 3:1

У Іллі змінився тренер. З Країни Басків виписали легенду Більбао - Андоні Іраолу. Молодий тренер добре зарекомендував себе в минулому сезоні в Ла Лізі (скромний "Райо Вальєкано" навіть у найсильнішій лізі намагався грати в контроль м'яча). Баск повністю довіряє поки нашому хлопцю. В Ліверпулі навіть повели в рахунку, але далі не витримали. Оцінки гри Забарного поки хороші. Та поки він все ж не бере гру на себе, як це було в "Динамо". Трошки треба сміливіше вже.

Михайло МУДРИК

Челсі - Ліверпуль - 1:1 Вест Гем - Челсі - 3:1

Новий наставник і у Мудрика - Почеттіно. Травма Нкунку давала сподівання, що це шанс. Але поки в основі грає Карні Чуквуемека. Звісно він місцевий талант. Загалом в "аристократів" відчувається молодечий запал. Та очок це не додає поки. З "Ліверпулем" Михайло мав непоганий шанс забити в кінці гри. Проти "Вест Гема" зіграв весь другий тайм. Половину з якого "Челсі" грав у більшості. Мудрик намагався більше асистувати цього разу. Поки не виходить.

Орест ЛЕБЕДЕНКО

Спортинг - Візела - 3:2 Візела - Ароука - 2:2

Лебеденко змінив Іспанію на Португалію. "Візела" скромна команда звісно. Та все ж елітний дивізіон. В обох матчах виходив на заміну у другому таймі.

Роман ЯРЕМЧУК

Вестерло - Брюгге - 0:1, Брюгге - Акурейрі - 5:1, Ейпен - Брюгге - 0:5, Акурейрі - Брюгге - 1:5, Брюгге - Моленбек - 7:1

Схоже намагається реанімуватися і Яремчук. Після провального сезону бельгійський флагман розпочав сезон дуже сильно. Роман виходить поки на заміну а матчах чемпіонату. А в кваліфікації ЛК забив вже 4! Правда ісландцям. Та в минулому сезоні і цього не було.

Владислав КОЧЕРГІН

"Ракув" Кочергіна за крок до групи ЛЧ.Вже здолали "Карабах" та кіпрський "Аріс". Кіпріотам Влад забив гол. Він зараз один з лідерів команди. Плюс відзначився вже й у чемпіонаті. Дивно, що тренер збірної його не викликає. Хоча вибір ніби у середині поля з іншого боку у нас є.

Богдан МИХАЙЛИЧЕНКО

Динамо Зб - АЕК - 1:2 АЕК - Динамо Зб - 2:2

Новий етап у кар'єрі і у Богдана. Нажаль, здолавши "Астану", далі прикро програли грецькому клубу. Хоча вели 2:0 та на останніх хвилинах пропустили два і не дотягли навіть до екстра тайму. Добре знайомий нам Домагой Віда добив згаребську команду! На десятій компенсованій хвилині!!! Ось як буває. Богдан грає майже без замін.

Ігор ПЛАСТУН

"Лудогорець" сенсаційно вилетів у кваліфікації ЛЧ від словенської "Олімпії". Тепер намагається вийти у групу ЛЄ. Поки успішно. Ігор грає здебільшого саме в єврокубках. В матчах чемпіонату грають молоді.

Роман БЕЗУС

Феєрично розпочав сезон Роман. Його "Омонія" розбила "Габалу". І Безус забив 5 голів у цих матчах! На "Мідтюланді" вже спіткнулися. Правда там швидке вилучення дуже нашкодило.

У Шона Дайча Миколенко розпочав на лавці. Грає ветеран Ешлі Янг. Звісно ім'я. Але не думаю що це надовго. Побачимо.

Так само сидить на лавці молодий Ярмолюк в "Брентфорді". Та це для нього можна вже розглядати як прогрес. Чекаємо на дебют в АПЛ.

Малиновський повернувся в Італію! "Дженоа" під керівництвом Джилардіно повернулась в еліту. Підписали форварда збірної Італії. Гроші значить є. То ж Малиновський має чудовий шанс показати себе. Чи є ще порох в порохівницях?

Анатолій Трубін перейшов в "Бенфіку". Поки не дебютував. Але вже Влаходімос нервує. Чи ці процеси пов'язані між собою? Думаю не даремно Антона ж взяли. Щось там під килимком вже відбувалося.

"Француз" Соболь зі "Страсбурга" поки травмований.

Максим Таловєров підписав постійну угоду з ЛАСКом. Щоправда в новому сезоні ще не зіграв.

На Качарабу у "Славії" схоже вже не розраховують але й продати не виходить.