Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Кучер – все. Подав у відставку після поразки від «Оболоні»

Кучер – все. Подав у відставку після поразки від «Оболоні»

«Дніпро-1» залишився без тренера.

Блог — Ноу Баланса
21 серпня, 00:37
19

Маємо першу відставку сезону в УПЛ. Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер оголосив про свій відхід з клубу після сьогоднішньої поразки від «Оболоні» (1:2) в рамках 4-го туру Премʼєр-ліги.

«Хочу подякувати всім. Я подаю у відставку разом з тренерським штабом. Провину за ті результати, які ми показуємо останнім часом, я беру на себе. Всім дякую», – опублікував прощальні слова 40-річного спеціаліста офіційний сайт дніпровського клубу. Що може означати, що керівництво «Дніпра-1» швидше за все прийме цю відставку Кучера.

Останньою краплею для Кучера став програш «Оболоні», яка вирвала вольову перемогу на тлі сильної спеки

В 4-му тур УПЛ «Дніпро-1» в номінально домашньому поєдинку в Ужгороді приймав новачка Премʼєр-ліги «Оболонь», яка до цього в перших трьох турах зазнала двох поразок та раз зіграла внічию.

Дніпряни в статусі фаворита підтвердили цей статус, вигравши перший тайм завдяки голу Піхальонка з пенальті на 16-й хвилині зустрічі.

Утім, по перерві гості перевернули все з ніг на голову. Уже на першій хвилині другого тайму забив Тарануха, а під кінець зустрічі дебютну перемогу для пивоварів вирвав Краснопір голом на 83-й хвилині.

Певною мірою закономірність результату підкреслює статистика. Хоч загалом більше ударів по воротах суперника завдали дніпряни (6 проти 3-х), але лише один з них влучив у створ. Тоді як столична команда реалізувала усі два таких своїх удари.

Перша в цьому сезоні УПЛ поразка «Дніпра-1» відбулась на фоні сильної спеки. Матч в Ужгороді стартував о 15:00, табло стадіону показувало температуру повітря під час гри +36 градусів.

Не кажучи про футболістів, вплив такої погоди відчув на собі один з операторів, які забезпечували трансляцію. Він втратив свідомість під час поєдинку.

«Дніпру-1» не вдався старт сезону – вилетіли і з ЛЧ, і з ЛЄ, а в УПЛ виграли лише один матч із трьох

Головна підстава для рішення Кучера про відставку – слабкі результати команди у порівнянні з минулим сезоном, в якому «Дніпро-1» боровся із «Шахтарем» за чемпіонство.

В кампанії 2023/24 дніпряни на сьогодні провели сім зустрічей, з яких виграли лише одну. Це був матч 2-го туру проти іншого дебютанта УПЛ, житомирського «Полісся» (2:1). Але й вона далась команді Кучера непросто – переможний гол Бабенко забив лише в доданий час.

Натомість в наступному турі дніпряни таким же чином врятувались від поразки від «Миная», коли Бланко лише голом з пенальті на третій доданій зрівняв рахунок зустрічі.

В підсумку регрес результатів привів до сьогоднішньої поразки від «Оболоні».

Паралельно у кваліфікаціях єврокубків «Дніпро-1» також виступив провально. Спочатку вилетів з Ліги чемпіонів, поступившись за сумою двох матчів грецькому «Панатінаїкосу» (1:3, 2:2).

Опустившись в Лігу Європи, підопічні Кучера продовжили невдалу серію. Цього разу за тим же сценарієм довелось пропускати вперед чеську «Славію» - поразка в першій грі (0:3) та нічия в другій (1:1).

Тому рішення Олександра як мінімум з точки зору результатів цілком логічне. До того ж Євген Красніков, який привів Кучера, також вже пішов з клубу.

Кучер очолив «Дніпро-1» влітку минулого року, прийшовши з харківського «Металіста», який тренував з моменту його відродження у 2017 році та вивів його до УПЛ.