Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/ВАР-фест у матчі «Оболоні» та «Динамо»: три голи за тайм скасували через офсайд, але два зарахували після перегляду

Ярмоленко забив два з пенальті, пивовари догравали у меншості.

Блог — Ноу Баланса
4 серпня, 20:50
39

2-й тур УПЛ продовжує дивувати курйозними моментами за участі суддів. Естафету після гри «Верес» - «Шахтар» перейняло київське дербі «Оболонь» - «Динамо».

Вже у першому таймі столичного двобою назбиралось чимало спірних епізодів, найбільше з яких виділяються три моменти зі скасованими через офсайди голами.

🔹 На 10-й хвилині господарі провели результативну атаку, яку рикошетом після удару Черненка замкнув з кількох метрів Мединський.

Втім, гол головний суддя зустрічі Юрій Іванов не зарахував. Перед цим в атаці боковий арбітр вгледів положення поза грою у Таранухи. Ось цей момент:

Момент взявся перевіряти ВАР, але помилки суддів у полі не виявив. Взяття воріт не зафіксували.

🔹 Протилежне відбулось через сім хвилин на іншому боці поля, коли Буяльський в дотик віддав передачу Ванату на забігання у воротарський майданчик, а Владислав реалізував цей асист.

Спочатку Іванов знову свиснув офсайд у момент цієї передачі:

Але підсумок епізоду був усе ж інший. Цього разу арбітри ВАР, якими на цій грі виступили Олександр Омельченко та Володимир Висоцький, перше рішення не підтвердили. Офсайду не було.

🔹 Повівши в рахунку, номінальні гості невдовзі подвоїли перевагу — Ярмоленко забив з пенальті, яке привіз Мороз через фол на тому ж Буяльському. Але «Оболонь» і не думала розкисати.

На 44-й хвилині Бущан не впорався із передачею Черненка зі штрафного, після якої м'яч не зачепив нікого з польових гравців і пірнув за лінію воріт. І тут лайнсмен також просигналізував положення поза грою через активну позицію Мороза:

Знову втрутився ВАР, який це заперечив. Тобто, зафіксував гол і другу помилку бригади рефері на полі за матч.

Що й казати, Юрію Іванову, який за перший тайм прийняв чотири результативних рішення, слід подумати над співпрацею з іншими лайнсменами. Бо Андрій Скрипка та Віктор Нижник сьогодні дали добрячого маху.

Другий тайм поєдинку вийшов не менш насиченим на події: у ворота «Оболоні» був призначений другий пенальті (його також реалізував Ярмоленко), господарі залишились у меншості (Груша протримався на полі лише 10 хвилин після виходу на заміну, отримавши дві жовті картки), а «Динамо» здобуло другу перемогу поспіль на старті чемпіонату – 4:2.