Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/💔 Довбик перед збірною не забив у 8-му матчі поспіль. Довша суха серія була ще аж у Данії в 2020-му
Video

«Жирона» знову програла у Ла Лізі.

16 березня, 23:50
11

«Жирона» зазнала четвертої поразки в останніх 6 матчах – на виїзді мінімально поступилася «Хетафе» (0:1) у 29-му турі Ла Ліги.

◾️ Разом з цим продовжилася й неприємна серія без забитих м‘ячів в Артема Довбика, який провів на полі усю гру. Український форвард мав декілька моментів, щоб нарешті перервати гольову засуху.

Два шанси виникло наприкінці першого тайму – спочатку зіграв на межі офсайда, але пробив повз дальню штангу:

А згодом не зміг замкнути простріл Савіньйо:

У другому таймі був схожий епізод, однак перед пасом на Довбика бразильський вінгер все одно заліз в офсайд:

Ще одна можливість – на 85-й хвилині після удару головою, але впорався голкіпер:

◾️ Статистичний портал SofaScore поставив українцю оцінку 6.1 за перформанс, це найнижчий рейтинг у команді. На його рахунку 18 дотиків до м’яча, 6 ударів (3 – у площину), 4/6 виконаних пасів, 2/3 спроб дриблінгу, 5/10 виграних єдиноборств, 5 втрат та 2 фоли.

◾️ «Жирона» знову може віддати «Барселоні» друге місце за підсумками туру, також є ризик зменшити перевагу над конкурентами за зону Ліги чемпіонів. Повна таблиця Ла Ліги – тут.

◾️ Артем не забив у своєму 8-му матчі поспіль. У нього досі лише хет-трик проти «Севільї» у 2024 році при одній гольовій передачі у кубковій грі з «Мальоркою».

◾️ Востаннє настільки затяжні серії були ще під час перебування у Данії. Остання з них – в оренді у «Сеннер‘юске» у 2020-му (12 матчів, з яких два в основі). З того часу не траплялося більше 5 поспіль «сухих» офіційних ігор.

◾️ Це не найприємніші новини перед від‘їздом у збірну, адже 21 березня Довбик разом зі національною командою проведе важливий стиковий матч з Боснією і Герцеговиною у відборі Євро-2024. Сподіваємося, що усі точні удари Артем береже на цей вечір.