Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/18-річні Льюїс Кумас та Джейден Деннс здобули перемогу для «Ліверпуля» в Кубку Англії. Їхні батьки грали один проти одного
Відео

Ніл Деннс та Джейсон Кумас також неодноразово забивали в найстарішому футбольному турнірі.

29 лютого, 15:03

«Ліверпуль» переміг «Саутгемптон» в 1/8 Кубка Англії 3:0 та пробився у чвертьфінал.

Це стало можливим завдяки голам 18-річних нападників команди Льюїса Кумаса та Джейдена Деннса:

Це були перші голи хлопців на найвищому рівні фактично у перших же матчах (Деннс мав 1 зіграну хвилину в АПЛ).

Цікаво, що їхні батьки, Ніл Деннс та Джейсон Кумас, також були професійними футболістами та навіть грали один проти одного.

Ось фото з матчу Кубка ліги 04/05 між «Колчестером» та «Вест Бромвічем» (Деннс – зліва, Кумас – справа):

Загалом гравці мали досить солідні кар'єри в англійському футболі. Кумас відіграв майже 96 матчів в АПЛ та понад 100 в Чемпіоншипі, здебільшого за «Вест Бром» та «Віґан».

Деннс в найвищому дивізіоні провів всього 5 ігор, але мав куди більш тривалу англійську кар'єру, яка розпочалась у 2002-му, а закінчилась – 3 роки тому. Ніл виступав переважно у Чемпіоншипі, де провів 294 матчі, забив 39 голів та віддав 17 асистів. Головні команди його кар'єри – «Крістал Пелас» та «Болтон».

Обидва мали й пристойний досвід виступів в Кубку Англії. Кумас провів 23 матчі у турнірі, забив 3 голи та віддав 6 гольових передач.

Останній його гол відбувся у 2014 році в матчі другого раунду за «Транмер» проти «Оксфорда»:

Деннс востаннє забивав у 2011-му – за «Крістал Пелас» в матчі 3-го раунду проти «Ковентрі»:

Всього Ніл зіграв у турнірі 41 матч, в якому забив 8 голів та віддав 3 гольові передачі.