Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Лунін та Трубін на двох пропустили 5 голів за вечір: «Бенфіка» не втримала 3:0, «Реал» вирвав перемогу
ВІДЕО

Андрію не вистачило кількох сантиметрів для сейву, Анатолію знову били пенальті.

30 листопада, 08:00
3

Вечір Ліги чемпіонів у середу видався не найкращим для українських голкіперів – Андрій Лунін вперше у цьому сезоні двічі пропустив у матчі за «Реал», а Анатолій Трубін тричі за тайм пропустив у складі «Бенфіки».

Мадридці свою перемогу над «Наполі» все ж здобули (3:2), а от португальці зіграли внічию з «Інтером» (3:3), хоча мали впевнену перевагу до перерви.

Лунін майже витягнув перший м’яч – не вистачило сантиметрів. Другий – удар впритул

«Реал» вперше пропустив на 10-й хвилині – закидання на дальню штангу, звідки пас у центр у воротарську зону. Лунін пішов у відчайдушний стрибок – потягнув м’яч у красивому стилі, але той вже встиг на пару сантиметрів перетнути лінію воріт.

Другий гол – на старті другого тайму фактично впритул. Ангісса намагався прострілити, але після того, як м‘яч відлетів до нього вдруге, на силу прошив з близької дистанції.

Після цього рахунок став 2:2, а «Реал» вирвав перемогу у заключні 10 хвилин – спочатку забив 19-річний Ніко Паз, а потім досвідчений Хоселу.

Статистичний портал SofaScore поставив Андрію оцінку 6.2 – це найгірший показник у команді.

Українець зробив 1 сейв при трьох ударах у площину (-0.74xG за попередженими голами), 22 рази торкнувся м’яча, віддав 16 з 19 точних пасів та 3 з 6 успішних діагоналей.

У Трубіна шансів майже не було: не пощастило з першим голом, два інших – розстріл та пенальті

У Трубіна своя неприємна історія – «Бенфіка» вела у рахунку 3:0 до 51-ї хвилини проти фактично резервного складу «Інтера», але не втримала перемогу.

Перший пропущений став наслідком кутового – пішло скидання на дальню штангу, де Анатолій дотягнувся до м’яча, але переправив його прямо на ногу нападника.

При другому взятті воріт – потужний удар у кут приблизно з 10 метрів.

Третій – пенальті. Алексіс розвів по кутах.

У Трубіна оцінка 7.4 від SofaScore, одна з найвищих. В його активі 5 сейвів, 0.29 за попередженими xG, 30 дотиків, 12 з 20 виконаних пасів (60%), 6 з 14 діагоналей та 3 виноси м’яча.