Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/⭐️ Моменти дня ЛЧ: Онана взяв пенальті на 90+7-й та врятував «МЮ», у Маґвайра переможний гол
Video

Беллінґем знову забив, Зінченко не вийшов, у «Бенфіки» – крах.

25 жовтня, 08:46
5

У Лізі чемпіонів пройшов перший ігровий день третього туру групового етапу.

Tribuna.com зібрала найцікавіші моменти вечора.

«Арсенал» без Зінченка здолав «Севілью» – Жезус оформив 1+1 з красивим голом

Головна новина – Олександр Зінченко залишився на заміні. Після того, як Мікель Артета зняв його у перерві матчу з «Челсі» в АПЛ. Що лише підтвердило певний спад у грі українця.

«Севілья» ж англійців зустріла топовим перформансом – така шалена підтримка допомагала втримувати «канонірів» впродовж 45 хвилин, але у компенсований до першого тайму час все ж відзначився Мартінеллі.

Асист у тому моменті в актив записав Габі Жезус – на 53-й форвард вирішив зробити все сам, причому в ефектному стилі. І став другим гравцем після Шамаха (пам’ятаєте такого?), який забив у трьох дебютних матчах за «Арсенал» в ЛЧ поспіль:

«Севілья» встигла відіграти один м’яч з кутового, але на більше не вистачило – тепер у лондонців 6 очок, в іспанців – 2.

Зінченко жодної хвилини так і не зіграв.

«Бенфіка» втретє програла – Трубін мало що міг зробити при пропущеному

Команди вже у середині першого тайму обмінялися голами – щоправда, з офсайдів. Спочатку арбітри скасували м‘яч португальців, а згодом – не зарахували пропущений Анатолія Трубіна. Українця розстрілювали з близької дистанції:

У першому таймі у Трубін роботи взагалі не було, однак після перерви моментів побільшало. З яскравого – сейв на 52-й хвилині:

Однак на 63-й Анатолій не виручив – очікував удар у ближній, але пішов простріл у центр та гол у порожні:

У «Бенфіки» все погано – мінімальна поразка, нуль очок у трьох турах, коли «Інтер» та «Сосьєдад» набрали вже по 7. Відіграти таке відставання для виходу в плей-оф буде вкрай складно.

«Реал» переміг, Беллінґем знову забив, у Вінісіуса забрали 2 голи через офсайд

«Реал», ймовірно, цей матч розцінював як підготовку до Класіко на вихідних – так і вийшло. Ще й на незвичному стадіоні у горах.

Ще на 16-й хвилині атакувальний дует оформив перший гол – Вінісіус віддав на Родріго. До слова, це один з лише двох м’ячів у перших таймах усіх 6 ігор, які розпочалися о 22.00 – в обох забивали та асистували бразильці.

Родріго, до слова, не мав виходити у старті – ігрову практику планували надати Хоселу, але той застудився та залишився у готелі.

Ну і куди ж без Джуда Беллінґема – більярдний удар у кут на 60-й хвилині та 2:0 (11 голів у 12 матчах за «Реал»).

Менше щастило Вінісіусу – два скасованих голи з офсайдів.

«Брага» натомість організувала цікаву кінцівку – забила та побігла за нічиєю. Мадрид вистояв – 2:1.

«МЮ» вшанував пам’ять Чарльтона – Маґвайр забив переможний гол, Онана відбив пенальті на 90+7

Гра «МЮ» розпочалася зі зворушливого моменту – «Олд Траффорд» попрощався з сером Боббі Чарльтоном, який цього тижня пішов із життя.

Доєдналися навіть фани «Копенгагена», які співали пісню для вшанування легендарного футболіста. Хоча ще за 15-20 хвилин до того скандували на адресу вболівальників суперника «Ви – лайно, і ви це знаєте».

Гравці «МЮ» ледь не сходу спробували довести, що це… дійсно правда. Не поралися з тиском опонента, данці навіть влучили у стійку. Після жахливого першого тайму «МЮ» так само жахливо почав другий – і о чудо, рятував Онана.

Ще одне чудо – англійці таки дотиснули «Копенгаген», а гол забив Маґвайр на 72-й хвилині!

Хоча все насправді могло закінчитись катастрофою – на 90+7-й «МЮ» привіз пенальті, але Онана потягнув його, трохи виправившись за минулі помилки.

***

Коротко про інші чотири матчі:

Виїзд у Туреччину апріорі не є простим ні для кого. Зокрема й для вболівальників – у ніч на вівторок 100 фанів обох команд побились на вулицях Стамбулу.

Футболістам «Баварії» в атмосфері заповненого стадіону було непросто – до 73-ї хвилини рахунок був нічийним. На відміну від матчу з «Копенгагеном», інтрига не була ілюзією, адже турки набили аж 3.35 xG. Суперник – лише 1.88 xG, але Кейн та Мусіала оформили 1+1 у заключній 15-хвилинці. Мюнхенці – поки без втрат очок.

За схожим сценарієм розвинулася зустріч у Мілані, але там «Інтер» значно швидше відновив перевагу. Австрійці зрівняли рахунок на 57-й, але привезли собі пенальті на 64-й (реалізував Чалханоглу), після чого італійці впевнено зіграли на втримання. Ба більше, ще гол Лаутаро скасували через офсайд.

«Ланс» залишився у топ-2 у групі «Арсенала», відігравшись проти ПСВ після голу в стилі Роббена від молодого Бакайоко – французи відповіли ударом Ваї.

Поразка (третя поспіль), яка може завершитись для «Уніона» новими проблемами – своїм непотраплянням у старт був незадоволений Леонардо Бонуччі та тепер розмовлятиме про це з тренером.

Німці забили першими, але арбітри гол не зарахували. А на 65-й неаполітанцям три очки принесли Кварацхелія та Распадорі – італійці вийшли на 2-ге місце у групі.