Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/Бензема зробив хет-трик менш ніж за 7 хвилин – але він не найшвидший в історії «Реала». А кому ж належить рекорд?

Екскурсія найшвидшими хет-триками у футболі.

2 квітня 2023, 23:30
8

Карім Бензема добряче доклався до розгромної перемоги «Реала» над «Вальядолідом» – 6:0. Французький нападник оформив у першому таймі хет-трик (до речі, зробив це уперше в карʼєрі), і знадобилося йому на це лише шість з половиною хвилин.

Порівняли цей швидкий хет-трик з іншими рекордами у топлігах, «Реалі» та світі загалом.

«Реал»

Хет-трик Бензема став найшвидшим для гравця «вершкових» щонайменше з 1992-го – тоді Фернандо Єрро для трьох голів (з покеру) «Еспаньйолу» вистачило 6 хвилин рівно.

На відео з 6:44.

Ла Ліга

Тут історія дещо детективна: коли Кевін Гамейро зробив свій хет-трик за «Атлетіко» у матчі зі «Спортінгом» Хіхон у 2017-му, різні видання давали абсолютно різні версії.

Деякі писали про те, що Гамейро забив за 4 хвилини 51 секунду, що стало другим хет-триком за швидкістю в історії Ла Ліги з часів хет-трика Давіда Вільї за «Валенсію» проти «Атлетіка» Більбао у 2006-му – той зробив це за 4 хвилини та 47 секунд.

Інші, зокрема статистичний портал Opta, писали про хет-трик Гамейро як такий, що був зроблений за 4 хвилини 43 секунди – і як найшвидший з часів трьох голів Бебето (у межах пента-трику) за «Депортіво» у ворота «Альбасете» у 1995-му, на який бразильцю знадобилося менше чотирьох хвилин.

АПЛ

Найшвидший хет-трик в Англії зробили куди оперативніше. У травні 2015-го Садіо Мане ще у складі «Саутгемптона» забив «Астон Віллі» три голи за 2 хвилини 56 секунд.

Серія А

Тут теж детектив: якщо вірити більшості медіа, то першість у ексгравця «Лаціо» Кейта Бальде. Йому у 2017-му для трьох голів у ворота «Палермо» знадобилося 5 хвилин і 19 секунд – цей хет-трик одразу ж супроводили титулом «the fastest».

Однак є й дані про швидші хет-трики: Валентіно Маццола у 1946-му та Антоніо Анджелілло у 1958-му нібито забивали за «Торіно» та «Інтер» відповідно по три голи за дві хвилини.

Бундесліга

Тут все просто: найшвидший хет-трик – частина того самого феноменального пента-трику Роберта Левандовського «Вольфсбургу» у вересні 2015-го за 9 хвилин.

На власне хет-трик йому знадобилося 3 хвилини 22 секунди.

Ліга чемпіонів

Тут рекорд становить лише 6 хвилин 12 секунд (що майже так само, як у Бензема), але він дуже свіжий. Мова про хет-трик Мохамеда Салаха у ворота «Рейнджерс» у розгромі 7:1 в груповому етапі цього сезону.

Ліга 1

Тут відомі дані лише за останні 50 років – а рекордному хет-трику ще немає навіть місяця! 12 березня Лої Опенда забив три голи за 4 хвилини 31 секунду за «Ланс» проти «Клермона».