Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/«Атлетіко» постійно страждає у компенсований час. Втрачає очки, отримує безглузді червоні – навіть з ЛЧ вилетіли на 90+9

Їхні матчі треба дивитися до кінця.

29 жовтня 2022, 21:30
3

Мадридський «Атлетіко» у 12-му турі Ла Ліги сенсаційно програв «Кадісу»: команда відігралася з 0:2 до 2:2, але пропустила вирішальний гол на 90+9-й.

Це вже далеко не перший раз, коли з командою Дієго Сімеоне цього сезону щось трапляється, коли таймер перевалює за 90:00.

«Атлетіко» 0:2 «Вільярреал»: вилучення і другий пропущений

Усе розпочалося ще 21 серпня. «Атлетіко» вже станом на 90 хвилину програвав 0:1, однак у компенсований час спокійніше не стало.

Спочатку на 90+4-й Науель Моліна штовхнув, а потім ще й вдарив ліктем Алекса Баену.

А на 90+7-й Жерар Морено забив другий гол «Вільярреала».

ОГЛЯД МАТЧУ (тут і далі таймкод стоїть на компенсованому часі)

«Атлетіко» 2:1 «Порту»: вирвана перемога на 90+11-й

У першому турі ЛЧ команда Дієго Сімеоне разом з «Порту» крокувала до нічиєї 0:0. Такий рахунок світився на табло на 90-й хвилині.

Але на 90+2-й Маріо Ермосо вирішив вирвати перемогу для своєї команди, влучно пробивши з межі штрафного за допомогою рикошету.

Утім, вже за дві хвилини він вирішив, що перемога йому не подобається – зіграв рукою у власному штрафному. Урібе пенальті впевнено реалізував.

А на 90+11-й Антуан Грізманн, якого тоді випускали лише на останні пів години, вирвав перемогу для своєї команди. Цей випадок – єдиний від початку сезону, коли після насиченого подіями компенсованого часу у вболівальників мадридського клубу залишились позитивні емоції.

«Атлетіко» 1:2 «Реал»: безглузде вилучення Ермосо

У мадридському дербі усі голи були забиті задовго до 90-ї - переможний м'яч Феде Вальверде за «Реал» так узагалі стався ще на 36-й.

Кінцівка матчу стала зірковим часом Маріо Ермосо. Спочатку на 83-й він скоротив відставання. А на 90+1-й ні, не забив другий - отримав другу жовту картку (першу, якщо що, на 89-й) за ось цей фол.

«Атлетіко» 1:1 «Райо»: втрачена перемога на 90+2-й, забив колишній лідер Фалькао

Місяць команді Дієго Сімеоне щастило не потрапляти в халепу у компенсований час. Але з 18 жовтня все змінилося.

Почалося з домашнього матчу проти «Райо». Чисто технічно арбітр пішов переглядати гру рукою Хосе Марії Хіменеса ще до того, як ппочалася перша додана хвилина...

Але реалізував пенальті колишній «матрасник» Радамель Фалькао вже на 90+2-й.

«Атлетіко» 2:2 «Баєр»: незабитий пенальті після фінального свистка і виліт з ЛЧ

Ту розв'язку матчу з «Баєром» багато хто пропустив, бо 2:2, фінальний свисток, і ніби все ясно... Але вже після фінального свистка арбітр переглянув ВАР й призначив пенальті за гру рукою.

Яннік Феррейра Карраско з 11-метрової позначки не забив, добивання Сауля теж було невдалим.

Так на 90+9-й (офіційно) «Атлетіко» вилетів з ЛЧ.

«Кадіс» 3:2 «Атлетіко»: відігралися з 0:2, але пропустили на 90+9-й

Найсвіжіший епізод, який і став приводом для цього матеріалу. «Кадіс» шокував голом Бонгонда вже на першій хвилині, а далі ще добив на 81-й м'ячем Алекса Фернандеса.

Здавалося, що «Атлетіко» відігрався: Луїс Ернандес з «Кадіса» спочатку забив у власні ворота, а потім ще й Жоау Фелікс забив свій перший гол у сезоні.

Але ж ні! На 90+9-й хвилині Рубен Собріно зреагував на подачу, скористався вільною зоною поблизу Яна Облака й вколотив переможний.