КоZел

Впертий блог зі своєю особистою думкою

Написать
+15

Прийшов час більше приділяти увагу нашим дітям

  2
Думки автору про те, що ми занадто мало робимо для своїх дітей. Світ соціальних мереж, відеоігор і сумнівних роликів на ютуб нав’язує нашим дітям хибні ідеали та моделі поведінки. На прикладі Англії розказую, як розв’язати цю проблему за допомогою футболу.
+6

Як на маленькому стільці я відкривав для себе Англійську Прем'єр Лігу і став фанатом свого клубу

  1
Історія про те, як я почав цікавитися англійським футболом і став фанатом Арсеналу. Дуель Раньєрі та Венгера, яка відбулася 16 років тому. Швидкий гол Гудьонсена на 27 секунді. Перші спогади про Лігу Чемпіонів і перше розчарування як вболівальника. Тоді я не знав ні історії протистояння, ні складів команд. Я не усвідомлював крутості й важливості побаченого. Я мовчки сидів на маленькому білому стільці біля телевізора і дивився футбол, фіксуючи статистику матчу у своєму блокноті.
+22

Життя людей проти грошей. АПЛ в одному кроці до історичного рішення

  3
Практично місяць Англійська Прем’єр Ліга знаходиться на карантині. За цей час кількість заражених тільки в одній Великобританії перевалила за 80 тисяч. Рішення закрити чемпіонат відкладається вже кілька разів. Футбольні чиновники та керівництва клубів чекають шансу дограти сезон. Невже мільйонні збитки сьогодні цінніші за людські життя? Думка автора про ситуацію, що склалася.
+24

Туманний чемпіонат. Розбираємо варіанти для продовження сезону АПЛ за результатами рішення УЄФА

  2
УЄФА у вівторок вирішила перенести Євро 2020 на рік і дати час дограти клубний сезон. Що буде з Англійською Прем’єр Лігою? Пропоную розібрати можливі варіанти для засідання у четвер. Належить вирішити рівняння з великою кількістю невідомих, в якому немає рішень яки задовольнили б всі сторони.
+25

Поговоримо про рекорди АПЛ. Пропоную дивитись футбол, а не рахувати цифри статистики

  4
Позиція автора про порівняння непереможних Арсенала і Ліверпуля, рекорд Анрі, який побив Агуеро та інших цифрах і досягненнях, що заважають насолоджуватися найкращою грою в світі.
+6

Думки про битву за вихід до Ліги чемпіонів та Ліги Європи в АПЛ

  2
Не тільки Ліверпулем живе АПЛ. Кінець чемпіонату буде дуже цікавим. У грі ще до 12 команд. А всім охочим зайняти місце Манчестер Сіті потрібно припинити зливати сезон і почати грати свій найкращий футбол.
+38

Пост для тих, хто шукає інтригу в АПЛ тільки на підставі інформації з турнірної таблиці

  7
Прості пояснення відриву Ліверпуля і спроба довести на прикладі німецького чемпіонату, чому сформовані стереотипи про чемпіонат заважають просто обрати цікавий матч і насолоджуватися видовищним футболом.
Показать еще
Реклама 18+