КоZел

Українськомовна версія впертого блогу з особистою думкою

Написать
+14

Невже у всьому знову винен Кронке

  3
Арсенал продовжує обнуляти антирекорди клубу. Відклавши день святого Тоттерінгема ще на один сезон, каноніри ризикують вперше за більш ніж 20 років не зіграти в європейських кубках в наступному сезоні. Думка автора, про хейт проти американського акціонера
+17

Вирок вітчизняному футболу: «грати не можна закінчити»

  4
Чому ситуація з інфікованими коронавірусною інфекцією в українському і російському чемпіонаті нагадує сюжет мультика «В країні невивчених уроків», де немає великих арифметиків, щоб вирішити задачу у дві дії, подолати всі випробування і неприємності, та виховати у себе нормальний чемпіонат
+21

Спартакіада для двох спортсменів від Української Прем'єр Ліги

  2
Думки автору про те, що не так з українським футбольним чемпіонатом, схожість с епізодом Смішариків, абсурдність у прийнятті ключових рішень, та ціла купа інших проблем чемпіонату, який існує тільки в інтересах двох власників.
+23

Щирі побажання від шанувальника англійського футболу вболівальникам на Сент-Джеймс Парк

  8
Справи у Джорді починають налагоджуватися. До повалення режиму ненависного жмота Майка Ешлі залишилося зовсім небагато. Чорна смуга починає змінюватися білою. На тлі новин про шейхів і великі гроші передаю щирі побажання від вболівальника одного англійського клубу вболівальникам іншого англійського клубу.
+15

Прийшов час більше приділяти увагу нашим дітям

  2
Думки автору про те, що ми занадто мало робимо для своїх дітей. Світ соціальних мереж, відеоігор і сумнівних роликів на ютуб нав’язує нашим дітям хибні ідеали та моделі поведінки. На прикладі Англії розказую, як розв’язати цю проблему за допомогою футболу.
Реклама 18+