Tiki - Taka

Авторські статті про футбол в Англії та Україні

Написать
+23

Нголо Канте. Футболіст з добрим серцем

  4
Є певна когорта футболістів, яких просто неможливо не любити. Незважаючи на те, за яку команду вони грають – їхніми діями, вчинками, рисами характеру захоплюються майже всі. Одним з таких футболістів, в якого немає відвертих хейтерів, є Нголо Канте. Заслужений успіх, популярність та велика зарплата не вбили у Канте того сором’язливого та простого хлопця, яким він був ще з дитинства.
+21

Ван Дейк, але не Вірджіл. Історія крутого нідерландського нападника, який не став легендою

  1
Сьогодні ж піде мова про іншого Ван Дейка, також із Нідерландів, але не Вірджіла, а про його однофамільця, який був справжньою гольовою машиною в кінці 60-х – на початку 70-х років минулого століття.
+21

Як собаки футбольні клуби рятували

  1
Вони не носять плащі, не фігурують у фільмах Marvel та й навряд чи можуть врятувати цілий світ в разі потреби. Але їм повинні бути вдячні футбольні вболівальники , адже вони в той чи інший час врятували футбольні клуби від дуже сумних наслідків. Ні, це не грошовиті інвестори і не тренери-інноватори... Це - собаки. Саме так, якщо переглянути історію створення та розвитку англійських клубів, можна помітити, що деяким командам ці тварини допомогли вижити і стати величними. Майор і рятівні 2000 фунтів. Зараз «Манчестер Юнайтед» - клуб, який має найбільшу кількість фанатів по всьому...
Реклама 18+