Tribuna/Футбол/Блоги/ФК Джуніорс/Авторський вечір Євгена Колесника

Авторський вечір Євгена Колесника

У шостому турі чемпіонату Києво-Святошинського району ФК «Джуніорс» розгромив «Колос» (Чабани).

Блог — ФК Джуніорс
Автор — ФК "Джуніорс"
6 июня 2016, 00:37

Напередодні матчу шостого туру чемпіонату Києво-Святошинського району «Колос» (Чабани) залишився без п’яти гравців основного складу, тому до Шпитьок команда Андрія Старунського  прибула у значно послабленному складі. Не дивно, що матч колективу Сергія Шута дався досить легко і завершився розгромом гостей. 8:0 – такого у Шпитьках давненько не бачили…

Героєм першого тайму став Ола Фабунмі. Півзахисник «Джуніорс» відзначився двома результативними передачами. Спочатку Ола справа увірвався до штрафної та прострілив вздовж лінії воротарського майданчика. Штонденку залишалося лише влучити у порожні ворота. Трохи згодом Фабунмі накрутив декількох захисників, після чого м’яч відскочив до Черновола. Віталій опинився віч-на-віч з голкіпером та спокійно скористався своєю нагодою.

Після перерви за справу взявся Колесник. На початку другого тайму Євген, підібравши м’яч після подачі з кутового, з лінії штрафної закинув його за комірець Дмитру Авдишеву. Пізніше півзахисник, отримавши передачу від Фабунмі, приблизно з 11-метрової відмітки майстерно пробив в правий від себе кут воріт. А потім забив ще два голи-близнюки. В обох епізодах Колесник переправляв м’яч у сітку після того, як Самар, підключившись на кутовий, скидав смугастого на свого партнера.

Довершили розгром «Колосу» Мишко та Концеба. Олексій відзначився з передачі нестримного у цей вечір Колесника. А Павло, технічно перекинувши голкіпера, забив гол чи не першим же дотиком після виходу на заміну.

Перемога над «Колосом» дозволила «Джуніорс» зберегти третю позицію у чемпіонаті Києво-Святошинського району. Від лідера – «Гостинного Двора» - підопічні Вадима Гордієнка відстають на два очки. В наступному турі шпитьківчани вирушають у гості до «Музич», які на даний момент мають на один заліковий пункт менше. А вже 18 червня у центральному матчі першого кола «Джуніорс» прийматиме «Гостинний Двір».

«Джуніорс» (Шпитьки) – «Колос» (Чабани) 8:0

Голи: Штонденко 27, Черновол 34, Колесник 47, 55, 70, 72, Мишко 75, П.Концеба 78

«Джуніорс»: Копаліані (Глушковський, 75), Верхов, Самар, Сачок, Швець (М.Концеба, 57), Тієчко (Куба, 60), Фабунмі (Мишко, 61),  Колесник, Черновол (П.Концеба, 75), Штонденко (Байдачний, 46), Шут

«Колос»: Авдишев, Куценко, Ковальский, Шмарко, Богданов, Булавинець, Піхур, Якубчик, Юрченко, Колодяжний (Денисюк, 65), Жерносек