Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Запрошуємо долучитися до прихильників команди Айлендерз в нашій телеграм спільноті.

****

Маємо нового лідера лідер Ліги та 900 очок у МакДевіда, давайте потрохі зі всім розбиратись.

1. Бостон перемагає Коламбуса і очолює Лігу з 52-ма набраними очками. Після безгольового першого періоду, на початку другого команди обмінялись шайбами, за Бостон відзначився Шатенкірк а за Жакетів Джонсон. Після цього за справу взявся Джеймс ван Реймсдик. Він закинув шайбу у другій половині другого періоду, а у третьому зробив два асиста Хейніну та Фрееріку. Ульмарк відбив 26 з 27 кидків. У Бостона 4 поспіль перемоги.

2. Кароліна перемагає Нью Йорк Рейнджерс на їхньому льоду. Брейді Шей зробив 3 асиста. За Харікейнз шайьи закидали Джек Дрюрі, Джордан Мартінюк, Ялен Четфілд та Мікаель Бантінг. Ще две на рахунку однієї особи. Інша особа в масці і з пасткою відбив 28 кидків. Кріс Крейдер відзначився за Рейнджерс. У Джерс це вже сьома поразка з різницею 3+ шайб.

3. Рашингтон перемагає Пітсбург. Кепіталз спочатку закинули 4 шайби, а потім Пенз зуміли відіграти 3, але на більше сил не вистачило, хоча в них був цілий період у запасі. У Сіда 1540 очок за кар’єру і він обійшов Торнтона та вже на 12-тій сходинці серед хокеїстів Ліги всіх часів.

4. Монреаль перемагає Даллас. Канедіанз здійснили всього 18 кидків і зуміли закинути 4 шайби. Героєм матчу став воротар Монреаля Сем Монтембо який відбив 30 з 33 кидків. Шайби на рахунку Сузукі, Гульє, Харріса і Кофілда. За Детройт відзначились, Бенн, Джонстон та Робертсон. Монреалю не вистачає двох очок до зони плей-офф.

5. Калґарі б’є Міннесоту. За Вогників відзначились Мангіпане та Юбердо у першому періоді, а потім Колман закинув у порожні ворота за хвилини до закінчення гри. За Вайлд відзначився Марун у другому періоді. Слід визначити гру Флєрі який відбив 30 з 32 кидків по його воротах.

6. Нешвіллперемагає Чікаґо. О’райлі і Нюквіст закинулі по шайбі і зробили по асисту. Сарос відбив 21 кидок і зробив шатаут. Євангеліста закинув вже у порожні ворота. У Предаторз друга поспіль перемога. Для Сароса цевже другий шатаут у цьому сезоні та 22 у кар’єрі.

7. Віннепег сильніший за Тампу. Тампа відкрила рахунок завдяки голу Стамоса проте Джетс відповіли чотирма. За Віннепег відзначились Піонк та Яфалло у другому періоді та Ейлерс і Баррон у трертьому. Одну шайбу Блискавки відіграли за 37 секунд до завершення гри. Коннор Хеллейбюк відбив 32 кидка по своїм воротам.

8. Флоріда перемагає Арізону. Картер Верхейге закинув шайбу в першому періоді і рахунок так тримався до третього періоду. Потім Керфут зрівняв рахунок у меншості але потім Рейнхарт, Ткачук та Форслінг встановили остаточний рахунок. Барков асистував Рейнхарту чим заробив 416 асист і став лідером франшизи по кількості асистів.

9. Колорадо здолав Нью-Йорк Айлендерс у овертаймі. До середини третього періоду Айлс вели в рахунку, але потім спочатку Колорадо зрівняла рахунок в більшості і перевела гру у овертайм, а потім, знову ж таки у більшості здобула перемогу у матчі. МакКіннон закинув гол та зробив два асиста, Макар же зробив 3 асиста.

10. Едмонтон перемагає Філадельфію. Коннор МакДевід закидає шайбу та робить 4 асиста і набирає своє 900-те очко за кар’єру. У Едмонтона вже шість перемог поспіль і вони вже четверті у тихоокеанському дивізіоні, проте ще не в зоні плей-офф.

11. Ванкувер здолав Оттаву . Петерсон та Саттер закинули по дві шайби, Демко здійсним 35 сейвів. Після першого періоду рахунок був 5 -0 на користь Кенакс. Сенаторз намагались хоч щось змінити проте їх вистачило тільки на 3 шайби. Ванкувер вийшов на перше місце в Тихоокеанському дивізіоні.

12. Торонто перемагає ЛА. Нюлендер закинув 2 шайби, Ярнкрок також відзначився голом. Джоунс відбив 31 шайби і зробив шатаут, другий у цьому сезоні. Лівз прервали трьох матчеву програшну серію.

13. Детройт перемагає Сан-Хосе. У Шаркз все гарно складалось, вони двічі відігравались протягом гри, а у середені 3-го періоду змогли вийти вперед, проте Перрон спочатку зрівняв, а потім вивів вперед Ред Вінгз. Расмунссен закидав вже у порожні ворота. У Акул програшна серія з 9 матчів. У Детройта також три поразки в останніх чотирьох матчах, проте вони розпачали своє тихоокеанське турне на позитивній ноті.