****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Даллас перемагає Нешвілл і це була магія бо ще за 15 секунд до закінчення основного часу Нешвілл був попереду 2 - 1. Даллас перша команда в історії Ліги яка зрівняла рахунок та закинула переможну шайбу у останні 15 секунд основного часу.

2. Флорида здолала Вегас. У хокеїстів Пантерз будо більше спортивної злості і бажання перемоги, що вони і втілили у третьому періоді коли реалізували дві більшості поспіль.

3. Торонто перемагає Коламбус. Остін Метьюс знов відзначається закинутою шайбою, їх вже 27 за 30 ігор. І це вдруге в історії Торонто (за часів нової ери починаючи з сезону 1943-44) коли хокеїст Торонто закидає 27 шайб у свої перші 30 ігор.

4. Міннесота вдруге перемагає Бостон за останні 4 дня. Гравці Вайлд відігрались у другому періоді і втримали переможний рахунок у третьому. У Бостона щось зламалася, четверта поспіль поразка, сподіваюсь різдвяна перерва пійде їм на користь і вони повернуться на переможний шлях.

5. Нью-Джерсі перемагає Детройт завдяки камбеку у 3 періоді. Не вистачає Крил на 60 хвилин матчу. Відзначимо чергову шайбу Кейна за Вінгз. У Патріка 5+5 за 10 ігор, чудовий показник.

6. Оттава нарешті перемагає. В овертаймі перемога над Пітсбургом. Шість ігор поспіль, саме стільки тривала прогоашна серія Оттави. У третьому періоді будо відчуття, що Пенз дотиснуть Сенаторів, проте вистояли і Штюцле на старті 2 хвилин овертайму приніс перемогу Оттаві.

7. Тампа перемагає Рашингтон по булітах. Не дивно що головними зірками матча стали воротарі. У вороторя Блискавок 33 сейви у вороторя Кепіталз 19.

Головний орк очок не набрав, буліт не закинув ми і раді!.

8. Команда Себастьян Ахо (Айлендерс) перемагає команду Себастьян Ахо (Кароліну 🌪️). Обидва Себастьяна відзначились закинутими шайбами. У Айлендерс знов погана гра у меншості. Дві з чотирьох шайб Кароліна закинула у більшості. Айлс втримали перемогу у третьому періоді не дозволивши перевести гру у овертайм.

9. Нью-Йорк Рейнджерс 🗽 перемагають Баффало у овертаймі. Рамус Далін закидає свою 10 шайбу цього сезону і це вже третій рік поспіль для захисника. Це другий найдовший показник в історії франшизи для захисників.

У Рейнджерс відзначаємо гру Кріса Крейдера гол + пас та Мікі Зібанеджада гол + 2 паса. Саме ці два хокеїста організували переможну шайбу Джерз.

10. Сіетл здужав Анахайм. Шайбу Зеграса ми вже бачили, але її було замало для перемоги. У складі Кракен відзначимо Вінса Данна його гол та два ассиста принесли перемогу Сієтлу.

Даккорд відбив 32 кидка по своїм воротам.

11. Сент-Луїс взяв гору над Чікаґо . На початку 3 періода Блекхоукс вигравали 5-2 проте дві шайби у більшості та одна у порожні ворота і дві ц равних складах за 11 хвилин і Блюзмени святкують перемогу. Це вчетверте в історії франшизи Сент-Луїс відіграє три шайби у третьому періоді.

12. Колорадо сильніший за Арізону. Нейтон МакКіннон продовжує свою серію з набраних очок на домашньому льоду до 18 ігор і це історія франшизи.

Ще відзначу гру Олофссона який зробив гол + пас.

13. ЛА перемагає Калґарі. Відзначаємо гру Дауті у складі Королів, якийтзробив два ассиста, а у складі Вогників Колмен спочатку закинув шайбу у меньшості і потім у більшості.

14. Ванкувер перемагає Сан-Хосе і йде на перерву лідером Ліги.

Відзначаємо два ассиста від Петерссон та гол та пас від Ґ'юза. У Шаркз Ферраро зробив три ассиста.