****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

1. Флорида наприкінці матчу змогла все таки дотиснути Коламбус і закинути 2 шайби в порожні ворота.

2. Едмонтон перемагає Нью-Джерсі і це вже 7 поспіль перемога Ойлерз, маємо найдовший переможний відтинок після рекорду франшизи у 9 поспіль переможних матчів в сезоні 2022-23. Еван Бушар набирає очки 11 поспіль матчів (5 + 11). Це найдовша серія з набраних очок серед блюлайнерів цього сезону.

3. Чікаґо відкрили рахунок першими, проте потім пропустили 4 від Рашингтона. Чікаго здобуло 5 очок у перших трьох матчах чотириматчової домашньої серії, проте не змогли закінчити її перемогою.

4. Нешвілл перемагає Монреаль . Дві шайби за Нешвілл закинув Колтон Сіссонс, а Юусе Сарос відбив 36 кидків по своїм воротам. У Монреаля був цілий період щоб бодай зрівняти рахунок, проте не судилось. Проблема у Монреаля з реалізацією більшості (п’ять спроб – результат 0), натомість у Нешвілл 1 з двох.

5. ЛА дуже невдало з'їздили до Нью-Йорку. Спочатку в суботу у грі проти Айлс, Королі зазнали першої поразки на виїзді цього сезону, а сьогодні вже зазнали першої поразки на виїзді в основний час. Нью-Йорк Рейнджерс закинули 4, а у відповідь отримали лише 1 шайбу. Джонатан Квік, відбивши 25 з 26 кидків, здобув перемогу проти колишньої команди у першому ж очному матчі.

6. Вінніпег перемагає Анахайм. У Качок все складалось гарно до 2 хвилини 3 періоду. Команда була попереду 2 - 0. Проте Джетс змогли зробити камбек та стали 12 командою в цьому сезоні, яка змогла зробити камбек у 3 періоді, програючи більше ніж в одну шайбу.

7. Вегас зміг перемогти Сан-Хосе тільки в серії булітів. Шаркс більше не виглядають хлопчаками для биття. Кожного матчу вони дають бій. Проте зрозуміло, що цього сезону Сан-Хосе навряд чи буде намагатись потрапити в плей-офф, але і перше місце драфту можуть змарнувати. Що ж подивимося на план Шаркс.