Tribuna/Хокей/Блоги/Монреаль - Лос-Анджелес або святкування королів 4-0.

Монреаль - Лос-Анджелес або святкування королів 4-0.

2

****

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Лос-Анджелес, завдяки черговій виїзній перемозі, перевершили здобуток Сейберз сезону 2006/2007, тоді Баффало мало 10 поспіль звитяг у гостях, отож маємо новий рекорд ліги – 11 гостьових поспіль перемог.

Як скаже керманич Королів, Тодд Маклеллан, після гри з Монреалем: «Як на мене, ми грали в хокей плейф-офф стадії: адже тягнули час, чимало разів блокували удари, грали раціонально, закидували шайбу в потрібні нам зони».

За гостей Квінтон Байфилд забив два голи та віддав результативну передачу, воротар Кем Телбот має шатаут, другий цього сезону, перший був 25 листопада, в зустрічі із … Монреалем, і так само 4-0. Цього разу Телбот відбив 24 удари.

Також і Дрю Дауті не стояв осторонь та відзначився голом і результативною передачею, і Тревор Мур забив також за Лос-Анджелес.

Анзе Копітар зробив три результативні передачі, а Телбот зробив 24 сейви.

Самюель Монтембо, воротар Монреалю, зупинив 38 кидків і став першим воротарем «Канадієнс», який стартував у двох іграх поспіль цього сезону після Джейка Аллена, це насправді звершення для нинішнього Монреалю, в умовах трьох основних оборонців брами.

Отож Королі реалізували на всі 100% свою гру у більшості (одна спроба – одна шайба), натомість Монреалю було мало і трьох спроб.

Нападник, лідер Монреалю, Нік Сузукі, порівнюючи дві цьогорічні гри з Королями, відзначить, що грали набагато краще, мали чимало гольових моментів, однак пройти захист такого рівня команди та реалізувати - то надзвичайно важко.

Доуті відкрив рахунок на 8:13 першого періоду, коли він контролював шайбу в зоні атаки та пробив під Монтембо, забивши свій сьомий гол у сезоні.

Загалом «Канадієнс» і хоча переграли за кидками «Королів» 13-11 у першому періоді та мали кілька гольових моментів, однак у грі в більшості Шон Монехен влучив у штангу.

Байфилд забив свій перший гол у грі на 17:46, сильно вгативши у сітку, звільнившись від опіки оборонця Монреаля Кайдена Гюле.

Рахунок після першого періоду був 2-0, на користь Королів.

Байфилд забив у грі в більшості в другому періоді на 18:15.

У третьому періоді Тревор Мур закидає четверту шайбу на 7:58 хвилині.

Якщо перший період за кидками був за Монреалем, то два наступних - за Лос-Анджелесом, який майже втричі більше бив по воротах Монтембо (31-11).

У Монреалі засмучені, однак оптимістично дивляться в майбутнє.

Тож попереду у Монреаля гра проти Баффало.

Обидві команди (Монреаль та Баффало) цього сезону в процесі перебудови, коли награються ланки, а також молоді та перспективні, та й є ветерани, які ще щось можуть дати команді в плані енергії та досвіду.