Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

Названо цю ніч, ніччю шатаутів. Одразу чотири шатаута і тільки три переможних, як так? А давайте разберемось.

Бостон приїхав в гості до Нью-Йорк Рейнджерс в якості лідера Східної Конференції та команди з найменшою кількістю поразок в основний час.

Проте у Рейнджерс були свої плани щодо лідерства у конференції і вони почали їх реалізовувати з перших хвилин матчу. Я вчора писав, що вважав Рейнджерс, самою нудною командою на старті сезону, проте вчора вони видали мега-цікавий матч. Дивився із задоволенням. Бостон виглядав незібраним, десь не дотягнутися, десь надавав пас, десь не зрозумів партнера в цілому усі ці "десь" в призвели до поразки та втрати першого місця в конференції.

Шатаут № 1.

ЛА подумали та вирішили, що вдома також треба перемагати як і на виїзді і просто не дали шансів Монреалю. 4 - 0. Тревор Моор закинув 2 шайби, а Фінікс Коплі робить шатаут відбивши 18 кідкив Хабс.

Відзначаємо п'яту поспіль перемогу ЛА та вихід на 2 місце Західної конференції

Нью-Джерсі починає прокидатися? Дуже на це сподіваюсь. Девілз просто знесли Баффало. Причому зробили це одразу в першому періоді, який виграли з рахунком 4 - 0. Відзначимо Тейлора Тоффолі, який закинув свою 10 шайбу в сезоні. Йому знадобилось на це 19 матчей і це 4 результат по найменшої кількості матчів в історії Нью-Джерсі починаючи з сезону 1982-83.

Кайл Дубас і Пітсбург приймали в гостях Торонто . Був підтекст у цьому матчі проте після гола Еріка Карлссона у кінцівки другого періоду, Пенз не дали супернику можливостей відзначитись у третій 20-ти хвилинки.

Шатаут No2 Філадельфія вдруге приїхали до UBS Arena цього тижня. Якщо у середу в воротах був Харт, то цього разу вийшов Самуєль Ерссон і відбив всі 25 кидків у матчі, а потім ще 4 буліта. Тайсон Ферстер закинув переможний буліт і вивів Філадельфію на 2 місце у дивізіоні.

Колорадо перемагає Калґарі. Кайл Макар робить свій 19 ассист у листопаді і це рекорд Ліги серед захисників.

Минулого разу коли Ванкувер грав проти Сан-Хосе матч закінчився із рахунком 10 - 1 на користь Кенакс. Проте цього разу Шаркс вирішили, що буде все інакше і влаштували бій. Після двох рівних періодів, на початку третього Сан-Хосе закинув дві шайби і втримав перевагу до кінця матчу. Вітаємо Тая Емберсона з першою шайбою у Лізі.

Шатаут № 3

Це вже 6 поразка в останніх 9 матчах Вегаса. Воротар Арізони Коннор (скільки Коннорів у Лізі, хтось рахував?) Інграм відбив всі 34 кидка в його ворота і це його перший шатаут в сезоні та другий у кар'єрі.

Кулі робить 11 ассист за перші свої 20 ігорту Лізі, це 4 щабель в історії франшизи (Джетс/Койотів) і перший після того як франшиза переїхала до Фінікса.

Здається все. Так стоп, а де ж шатаут № 4.

Шатаут № 4

Оскільки основний і овертайм матчу Філадельфія Нью-Йорк Айлендерс закінчились 0 - 0, то вважається, що воротар Айлс також зробив шатаут. Він відбив 40 кидків по своїм воротам, проте не зміг відбити четвертий буліт. Після цього програшу по булітам Айлендерс покинули зону плей-офф, проте Столичний дивізіон дуже непередбачуваний цього сезону. Дивиться, від сьомого місця до другого всього чотири очка. Тож боротьба буде цікавою.