Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Раді будемо бачити серед прихильників команди Айлендерз в нашій телеграм спільноті.

****

НАПЕРЕДОДНІ

Сьогодні Айлендерз грають другий поспіль матч вдома на ЮБіЕС Арена. Цього разу завітала Міннесота.

У суботу Айлс тут програли домашній матч проти Кароліни 3 - 4 в овертаймі, перемагаючи 3 – 0!

Натомість у Міннесоти хороший настрій, бо вони виграли матч проти Рейнджерс 5 - 4 по булітах, причому програвали 0 – 3 впродовж матчу.

У Айлендерз під питанням участь у грі Бо Хорвата та Скотта Майфілда. Проте є й гарні новини, в понеділок до тренувань з командою повернувся Адам Пелеч.

Добсон у хорошій формі, адже набирає очки в кожному матчі нині його доробок - 10 очок (3+7) у 10 матчах.

Також і Саймон Гольмстрем добре грає, другу гру поспіль, закидуючи по шайбі і це вперше в його кар'єрі.

Загалом, для Кайла Палм'єрі Міннесота зручний суперник аби якось відзначитися, то він має 13 очок (5+8) у 20 іграх проти Вайлд.

Хокеїсти Айлс кажуть, що зробили висновки з суботнього програшу Кароліні та не дадуть супернику стільки кидати по власних воротах, а також не дадуть супернику проводити стільки часу у свої зоні.

Своєю перемогою над Рейнджерс, Міннесота перервала свою серію в чотири матчі без звитяг.

Воротаря Міннесоти, Філіпп Густавссон, який пропустив 3 шайби від Рейнджерс і його замінили на Флері, який здійнив 13 сейвів.

Минулого року у двох матчах ворота Вайлд захищав саме Густавссон пропустив 0.96 шайб за гру та показав рейтінг надійності 0.967%.

Матс Цуккарелло у Міннесоти за набраними очками, їх у нього перед грою 12 (3+9).

Маркус Йохонсон має найрезультативніший за набраними очками за свій клуб проти Айлс - 22 очка (3+19) у 38 іграх.

Того року Айлс програли 2 матчі проти Вайлд 0-1-1 тож фани зачекались перемоги Айлендерз.

ГРА

Айлендерс - Міннесота - 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

0:1 - 1 Марун (Міддлтон, Ерікссон Ек)

1:1 - 11 Добсон (Клаттербак, Сізікас)

2:1 - 28 Вальстром (Ахо, Енгвалл) - біл.

2:2 - 32 Леттьєрі (Фейбер, Болді)

2:3 - 46 Капризов (Юханссон, Зукарелло-Асен) - біл.

Три зірки:

3. Олівер Вальстрем - 1+0, -1, 0 ударів, 4 кидки, 13:32 хв.

Спустошення після чергового матчу, в якому команда відігралася й була попереду...

Перервана п'ятиматчева серія з набраними очками, до цього ми програвали в основний час 25 жовтня вдома Колорадо 4-7. Натомість продовжилася й наша безвиграшна серія проти Міннесоти до 5 матчів.

З позитивного відзначимо дебютний гол Олівера Вальстрьома в його шостій грі в сезоні та першій з 31 жовтня 2022 року, не без допомоги Флері, воротаря суперника. Позначилося те, що він замінив Бо Хорвата в першій ланці та в першій бригаді більшості.

Метт Барзал, за відсутності Бо, змістився в центр, завдав 4 кидки та грав рекордні для себе в сезоні 24:43 хв.

Адам Пелек повернувся до складу після пропуску 1 матчу, записавши до активу 1 кидок, 2 блоки та 18:45 хв ігрового часу.

Стартова передсезонна шістка основних захисників зіграла в повному складі вперше з 15 жовтня, тобто від першого ігрового дня сезону.

Наступна гра: відвідаємо Бостон цієї п’ятниці, 10 листопада.