Tribuna/Футбол/Блоги/Неймовірна статистика Сімеоне у матчах проти Реала

Неймовірна статистика Сімеоне у матчах проти Реала

11 січня, 13:35

Вчора відбувся матч півфіналу Суперкубку Іспанії, в якому Атлетіко поступився 5-3, пропустивши 2 м'ячі у додаткових таймах.

Але цікаво не це, а той факт, що для Сімеоне це став вже 7-й матч проти Реала, який його команда перевела в овертайми.

Перший такий випадок стався ще у далекому 2013, а саме у фіналі Кубка Іспанії. Тоді команда Сімеоне зіграла внічию 1-1 в основний час та дожала "Реал" вже у екстратаймах, забивши на 99 хвилині.

Другі овертайми мабуть знає кожний. Це сталося у фіналі Ліги Чемпіонів 2013/2014. Матрацники з 36-ї хвилини вели 1-0, однак на 90+3-й хвилині Серхіо Рамос зрівняв рахунок та перевів матч у додаткові тайми. На цей раз доля матчу для Сімеоне і його команди розгорнулася по іншому і вже в овертаймах вершкові декласували супротивників, вигравши матч із рахунком 1-4.

Треті овертайми для Сімеоне сталися теж у фіналі ЛЧ, на цей раз у сезоні 2015/2016. І знову команди зіграли 1:1 в основний час, але у додаткових таймах переможця виявити не змогли та довели гру до серії пенальті, де у підсумку титул виграли "Вершкові".

Наступний матч стався знову у фіналі Єврокубку. Але на цей раз не у фіналі Ліги Чемпіонів, а у Суперкубку УЄФА. І рахунок в основний час був не 1:1, а 2:2. В додаткових таймах же Атлетіко дожав Реал та переміг у матчі з рахунком 2-4

П'ятий випадок овертаймів стався у фіналі Суперкубку Іспанії 19/20. В основний час команди зіграли з рахунком 0:0, в овертаймах голів також не забили, а ось в серії пенальті у підсумку перемогли "Вершкові".

Передостанній наразі випадок стався у попередньому сезоні - в матчі 1/4 Кубку Іспанії. Основний час закінчився із рахунком 1:1, а в додатковий час гравець Атлетіко - Стефан Савіч отримав червону картку на 99 хвилині, після чого Атлетіко посипався та у підсумку програв матч із рахунком 3-1.

І сьомий такий матч відбувся вчора, у півфінальному матчі Суперкубку Іспанії. В основний час Реал та Атлетіко зіграли у нічию 3:3, але вже у екстратаймах підопічні Анчелотті забили двічі та перемогли із рахунком 5:3