Всі новини

Україна програла 3-й матч чемпіонату Європи з регбі-15 поспіль

23 березня, 21:10

23 березня чоловіча збірна України з регбі-15 зіграла матч чемпіонату Європи в дивізіоні Trophy проти збірної Чехії. Матч закінчився поразкою збірної України з рахунком 18:48.

У першому таймі українці поступились з рахунком 6:33. Після перерви збірній України не вдалось змінити хід зустрічі.

Найрезультативнішим гравцем у складі українців став Владислав Адажинник, який набрав 13 очок. У 2021 році гравець грав у складі московського «Динамо». Зараз Адажинник виступає у 5-му дивізіоні чемпіонату Франції.

Для збірної України це був 3-й матч на турнірі, раніше українці поступились збірній Литви 14:32 та збірній Хорватії 5:41. Ці матчі відбулись у листопаді 2023 року.

Україна посідає останнє 6-те місце у групі. Наступні матчі збірна зіграє 6 та 14 квітня проти Швеції та Швейцарії відповідно.