Tribuna/Футбол/Блоги/Знову не щастить на останніх хвилинах: репортаж з гри Чорноморець — Ворскла

Знову не щастить на останніх хвилинах: репортаж з гри Чорноморець — Ворскла

13 березня, 19:17
2

Примітки: цей пост мав вийти у неділю, але через певні обставини його довелося опублікувати пізніше.

На дворі стояв сонячний суботній ранок. Прокинувшись, я побачив що на годиннику вже 10:30. Раптом згадав, що сьогодні грають Чорноморець з Ворсклою. До гри залишалося дві з половиною години. Закінчивши займатися хатніми справами, я все ж вийшов з дому, та попрямував на стадіон. На телефоні було 11:30. Через хвилин 30 я вже приїхав до призначеного пункту, та пішки попрямував до стадіону. Трохи прогулявшись біля стадіону, я отримав акредитацію, та піднявся у ложу для преси.

Перед початком гри я отримав протокол зі стартовими складами обох команд, і мене трохи збентежило, що деяких гравців не було в заявці команд (у Чорноморця це був нігерійський новачок Іпалібо, а у Ворскли — Кане та Нестеренко). От і питання з’явилося на пресконференцію — подумав я.

І ось, команди вийшли на поле. Чорноморець грав в білій формі, Ворскла  — в зеленій.

Після урочистого виконання Гімну України і хвилини мовчання на честь загиблих воїнів, гра розпочалася. Обидві команди розпочали гру активно, намагаючись одразу взяти гру під свій контроль. З початку гри пристрілювався Степанюк — невдало. Одесити відповідали швидкими атаками, але справа до ударів не доходила.

Свій момент забити мав Авагімян, але його удару після сольного проходу не вистачило влучності. А от після виходу віч на віч Мякушка на ворота Чорноморця, присутнім на стадіоні можна було видихнути  — м’яч не залетів у ворота. Ближче к кінцю тайму Чорноморець вже почав частіше бити по воротам, але їхні удари не несли загрози воротарю полтавчан. Перший тайм завершився за нічийного рахунку.

А вже у другій половині гри ініціатива перейшла на бік «моряків», які все частіше атакували та створювали моменти, а Ворскла відповідала швидкими контратаками. Ще обидві команди претендували на пенальті, але в обох випадках гравці отримали жовті за симуляцію. Гра проходила під контролем господарів, але по-справжньому гольові моменти почали виникати після 60 хвилини.

Спочатку Мякушко влучив у стійку, а згодом мали забивати Бойчук та Штогрін, але у першого не вийшло акцентовано пробити по воротам, а Андрій в цій же атаці з кількох метрів не зміг влучити у ворота.

На 76 хвилині Ворскла забила, але з мінімального офсайду. Можна було видихнути. Здавалося, що гра завершиться внічию, але під завісу гри забила Ворскла.

Мало хто міг подумати, що звичайна подача може перетворитися у гол. Але вийшло так. Чорноморець зміг відбитися від атаки суперника, але на підборі виявився Андрій Бацула, який і спрямував «сферу» у ворота. 1:0. Стадіон охопив сум та незадоволення. Однак моряки мали шанс врятувати гру, але удар Штогріна у компенсований час з меж воротарського виявився неточним. І от, фінальний свисток. Чорноморець втретє за два сезони втрачає позитивний результат у грі з Ворсклою на останніх хвилинах.

По закінченню гри я попрямував на пресконференцію, де задав по два питання обом тренерам. А сама пресуха вийшла дуже цікавою, адже тренери не тільки розбирали ігрові моменти, а й зазначали, чому були відсутні гравці за тих чи інших причин. Окремо головний тренер Чорноморця Роман Григорчук зазначив, що нігерійський півзахисник Джек Іпалібо взяв і можна сказати втік з команди напередодні важливої гри. Про це можна детально прочитати у новині, опублікованій мною.

А біля входу на стадіон команду продовжували підтримувати вболівальники. Треба віддати належне гравцям Чорноморця, які незважаючи на негативний результат роздавали автографи та не відмовили у фото з юними вболівальниками.

Після цього, я поспіхом вийшов з парку, та попрямував на зупинку, де через 5 хвилин під’їхала маршрутка, на якій я поїхав додому.

Ось таким вийшов похід на футбольний матч, який хоч і не був настільки видовищним, але по-своєму гра вийшла цікавою та непоганою.

P.S: так сталося, що наступного дня після цієї гри я травмував руку під час гри у футбол, і деякий час взагалі нічого не робив. Але сидіти нічого не робивши, це не для мене, тому продовжую публікувати для вас цікавий контент.