Tribuna/Футбол/Блоги/Битва на Уемблі: Челсі - Ліверпуль , в фіналі Carabao Cup

Битва на Уемблі: Челсі - Ліверпуль , в фіналі Carabao Cup

Автор — Eva Venko
25 лютого, 19:54
2

У захоплюючому фінальному поєдинку Кубка Carabao між Челсі та Ліверпулем на стадіоні Уемблі перший тайм завершився напруженим рахунком 0:0, але він був далекий від нудьги. Ліверпуль напирав атаками, сподіваючись на перелом, але їхні зусилля зустрілися з відмінним воротарським майстерством Петровича, який відстоював ворота Челсі з нескінченною впевненістю. Однак Челсі все ж вдалося відзначитися голом на 33-й хвилині завдяки Стерлінгу, але радість була короткочасною, оскільки арбітр скасував гол через офсайд. Незважаючи на відсутність голів, напруга та драматичність матчу тримали уболівальників на межі їхніх сидінь, створюючи передумови для електризуючого другого тайму.

У другому таймі на початку матчу Коул Палмер активно атакував. Його навички дозволяли створювати небезпеку для захисників суперника , і він був серйозною загрозою для воріт.

На 60-й хвилині спроби Палмера були пригнічені зусиллями Ван Дейка, який вийшов у верхньому повітрі, щоб зустріти передачу м'яча міцним ударом головою, направляючи м'яч точно у сітку. Незважаючи на безупинні намагання гравців Челсі вплинути на гру, присутність Ван Дейка в повітрі забезпечила Ліверпулю міцність в обороні. Але не все так однозначно,рефері переглядає VAR, весь стадіон галасують! АЛЕ НІ 0:0! Ця гря однозначно стане історичною !

Несподівано для всіх Челсі розпочало бурхливу атаку, домінуючи у володінні м'ячем і ставлячи оборону Ліверпуля під сильний тиск. Момент на 76-й хвилині, коли Конор Галахер опинився в перспективній позиції всередині штрафного майданчика. Стадіон вибухнув очікуванням, коли Галахер випустив потужний удар у ворота. Проте, до розчарування уболівальників Челсі, м'яч вразив перекладину, позбавивши їх прориву, якого вони так сильно прагнули.

У захоплюючому фіналі Кубка Carabao на стадіоні Уемблі, Ліверпуль здобув важливу перемогу, обігравши Челсі з мінімальним рахунком. Матч тривав до останніх хвилин напруженого додаткового часу, коли на 118-й хвилині Ван Дейк обіграв українця Мудрика , і , який зробив точний удар головою, і відправив м'яч у сітку. Цей гол виявився вирішальним, дозволяючи Ліверпулю виграти Кубок Carabao та принести радість своїм вболівальникам. Для Ван Дейка це був не тільки важливий гол, але і демонстрація його лідерських якостей та великого впливу на гру команди.

Михайло Мудрик зʼявився на полі на 89 хвилині та відіграв до кінця, результативними діями не відзначився.

Вітаю кожного вболівальника Ліверпуля! Челсі бажаю успіхів в подальших іграх.

Pictures used are from official Instagram pages of both clubs.