Tribuna/Футбол/Блоги/Клуб з 3-ої Ліги Іспанії без світла на стадіоні вибив Вільярреал із Кубка.

Клуб з 3-ої Ліги Іспанії без світла на стадіоні вибив Вільярреал із Кубка.

8 січня, 19:13
1

Сьогодні був дограний матч 1/16 Кубку Іспанії: Уніоністас - Вільярреал. Але найцікавіше в цьому матчі не той факт, що фаворит вилетів.

Взагалі матч проходив спокійно. Але під кінець матчу, на 82-й хвилині відзначилися гості, а на 87-й господарі зрівняли з пенальті та перевели гру у додатковий час. І вже у ньому сталося все найцікавіше. Команди вийшли на стадіон після короткої перерви між основним та додатковим часом, але побачити нічого не змогли. На стадіоні виключили світло.

Ось так виглядав стадіон перед початком першого додаткового тайму. Як виявилось, команди хотіли догравити при такому освітленні, але на перешкоду став арбітр, який заборонив проводити гру у темноті. Про це повідомив офіційний X аккаунт (колишній Twitter) Вільярреалу. Також було заявлено, що гра буде продовжена о 17:30 за київським часом.

В кінці кінців, на наступний день команди не відзначилися у додатковий час, та перевели гру у серію пенальті. У цій серії кожний клуб пробив по 8 ударів. Та у підсумку, із рахунком 7-6 переміг Уніоністас.