Мій прогноз: 2:2 (перемога Англії в серії пенальті)

Англія: Траффорд-Гарнер,Колвілл,Харвуд-Белліс,Ааронс-Сміт(Мадуеке 66')-Роу,Джонс,Гіббс-Вайт(Арчер 73'),Гомес(Скіпп 73')-Палмер(Елліотт 82'),Гордон(Дойл 82'). Головний тренер: Карслі

Іспанія: Тенас-Міранда,Пачеко,Паредес,Гомес-Баена(Орос 59'),Бланко(Камельйо 83')-Сансет(Вейга 59')-Гомес(Барренечеа 73'),Руїс,Родрі(Рікельме 59'). Головний тренер: Денія

Попередження: 24' Гомес, 45+6' Колвілл, 69' Гіббс-Вайт, 74' Траффорд, 90+12' Гіббс-Вайт(за межами поля) - 34' Баена, 37' Бланко, 45+6' Сансет, 62' Орос, 77' Денія(за межами поля), 86' Рікельме, 90+12' Бланко(за межами поля)

Вилучення: 90+12' Гіббс-Вайт(за межами поля) - 90+12' Бланко(за межами поля)

Нереалізнований пенальті: 90+9' Руїс

Незараховний гол: 51' Руїс(офсайд)

Ну що, от і настав день фіналу. Дві збірні які цілком заслужили бути тут, мали вирішити хто все-таки стане найсильнішою збірною U21 на континенті.

Іспанці вже в перших 5 хвилин могли пропускати аж два голи: дуже активно розпочав поєдинок Ентоні Гордон, два його чудових простріли почергово змарнували спершу Палмер а потім і Кертіс Джонс не зміг реалізувати свій момент. Десь в проміжку між 15-30 хвилиною, Іспанія тимчасово перехопила ініціативу на полі та створила декілька моментів, але жодного разу навіть не вдалося влучити в площину воріт.

Відверто кажучи, моменти англійців були набагато небезпечнішими. Зрештою, вони таки змогли конвертувати свою перевагу в забитий м'яч. Вже в доданий арбітром час до першого тайму Серхіо Гомес збив на підступах до штрафного Коула Палмера та подарував англійцям штрафний. Стандарт взявся пробивати Палмер: під час удару він влучив у Джонса який стояв перед стінкою, м'яч зрикошетив від нього та залетів у ворота.

До 70-ї хвилини англійці ще створювали якісь моменти, а потім гра повністю перейшла під контроль Іспанії й фактично до кінця матчу англійці більше захищалися. Але один з найнебезпечніших ігрових моментів виник саме у підопічних Карслі, тоді Тенас виносив м'яч у підкаті вже фактично з порожніх воріт.

Окремим епізодом варто відзначити пенальті на останніх хвилинах матчу.На перший погляд, боротьба Колвілла та Руїса виглядала звичайним епізодом у якому капітан Іспанії намагався випросити пенальті. Але, тривале перебування гравця на газоні змусило рефері поєдинку зупини гру та зрештою подивитися відеоповтор. Після перегляду він вказав на позначку на 90+9' хвилині матчу. От воно! Золотий шанс для Іспанії зрівняти рахунок. Але, виконуючи удар Абель Руїс додав до незарахованого голу ще й незабитий пенальті. Тут, щоправда, вини іспанця немає: фантастичне Євро проводить голкіпер англійців Джеймс Траффорд який спершу відбив удар Руїса, а потім перебуваючи на газоні ногами зумів зреагувати й на добивання від Ороса, а третій удар був значно вище. В цей момент вже стало зрозуміло, що перемога вже не втече від англійців.

Так і сталося, підопічним Карслі не просто вдалося виграти Євро, а виграти його, при цьому не пропустивши жодного голу. Вітання Англії, абсолютно заслужено.

Що на нас чекає далі?

Ось і закінчилося Євро. Надалі планую підготувати свої підсумки цього турніру для кожної з команд, а далі подивимося;)