Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Що він робить? «Брентфорд» зрівняв рахунок з «Арсеналом» після жахливої помилки Ремсдейла

Востаннє Аарон виходив на поле два місяці тому.

Автор — Danylo Syrotiuk
9 березня, 20:27
3

В матчі 28-го туру АПЛ між «Арсеналом» та «Брентфордом», голкіпер господарів Ремсдейл припустився жахливої помилки у компенсований час першого тайму.

Аарон отримав мʼяч у воротарському майданчику, але занадто довго приймав рішення, у підсумку удар Ремсдейла перехопив Вісса та закинув мʼяч у ворота. Після першого тайму рахунок 1:1. У «канонірів» відзначився Деклан Райс.

Варто відзначити, що востаннє Ремсдейл виходив у старт 7 січня на матч проти «Ліверпуля», тоді «Арсенал» зазнав поразки з рахунком 2:0.

Це не перший ляп Ремсдейла у матчах проти «Брентфорда». У поєдинку попереднього кола Аарон ледь не привіз мʼяч у власні ворота, тоді ситуацію врятував Райс.

Не дарма основним голкіпером став Давід Рая?

Джерело: скриншоти трансляції