Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/На Бразилія – Аргентина знову гаряче: поліція била кийками фанатів гостей під час гімну, у бразильців 3 поразки
ВІДЕО

Матч було відкладено на 30 хвилин.

Автор — Danylo Syrotiuk
22 листопада, 10:52
9

Матч кваліфікації до ЧС-2026 між Бразилією та Аргентиною на стадіоні Маракана був відкладений майже на 30 хвилин через сутички між поліцією та вболівальниками на трибунах у Ріо-де-Жанейро.

Місцеві жителі та аргентинські вболівальники почали бійку під час виконання національних гімнів, що стало приводом для бразильської поліції атакувати гостей кийками. Фанати у відповідь намагалися закидати офіцерів сидіннями.

Деякі вболівальники запанікували та вибігли на поле, щоб уникнути бійки. Щонайменше одного постраждалого винесли зі стадіону на ношах.

Гравці Аргентини просили трибуни заспокоїтися, перш ніж Ліонель Мессі відвів свою команду назад до роздягальні. Аргентинський воротар Еміліано Мартінес кинувся до сектору, щоб поліція припинила насильство.

Навколо сектору, який вміщує близько 3000 уболівальників, зібралася поліція, а на полі чекали ще більше представників охорони стадіону.

На камери потрапив також момент, коли один з поліцейських віддав кийок охоронцю, щоб той продовжував бити аргентинських фанів.

Єдиним гравцем команди господарів, який намагався заспокоїти сторони, був капітан Маркіньйос.

Аргентинці повернулися на поле через 22 хвилини, коли ситуація трохи запокоїлася і розігрівалися ще три хвилини, перш ніж гра нарешті почалася.

Матч завершився перемогою збірної Аргентини з рахунком 0:1 – завдяки голу Отаменді після подачі з кутового. Гравець показово відсвяткував свій гол.

Потужний момент: аргентинці після перемоги пішли святкувати разом з вболівальниками.

Огляд матчу:

Cитуація у турнірній таблиці зони відбору у Південній Америці не є притаманною для бразильців, які займають аж 6-ту (!) позицію та мають залікових 7 пунктів. Пʼятикратні чемпіони зазнали поразки у трьох матчах поспіль: проти Уругваю (2:0) та Колумбії (2:1) та Аргентини (0:1). Також перед цим втратили очки в матчі з Венесуелою (1:1).

Аргентинці після перемоги займають першу позицію та мають у активі 15 очок після 6 поєдинків, програвши лише Уругваю 0:2.

Джерело: ESPN та скриншоти трансляції Megogo