Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Вогняна перестрілка у Ла Лізі між аутсайдерами: хет-трик за 6 хвилин, камбек з 3:0 та незабитий пенальті
Огляд матчу

«Альмерія» з «Гранадою» видали матч туру

Автор — Nikita Pedchenko
1 жовтня, 19:12
1

Закінчився матч 8-го туру Ла Ліги «Альмерія» - «Гранада» (3:3). Дві іспанські команди видали божевільний матч, який був наповнений різними емоціями.

Спочатку на колумбійський нападник «Альмерії» Луїс Суарес оформив хет-трик за 6 хвилин. Форвард відзначився наприкінці другого тайму, забивши на 41-й, 44-й та 45+1-й. До найшвидшого не вистачило зовсім трохи більше хвилини. Рекордсменом є Кевін Гамейро, який у сезоні 2016/17 забив 3 голи у ворота «Спортінга» за 4 хвилини та 33 секунди.

Цікаво, що всі три асисти на форварда віддав Рамазані, оформивши хет-трик з гольових передач.

Перший тайм закінчився на користь «Альмерії».

Другий тайм видався зовсім іншим для команд. Одразу ж тренер «Гранади» Лопес зробив потрійну заміну.

На 56-й хвилині команда Пако заробила пенальті, але Пуертас реалізувати його не зміг, пробивши у ноги голкіперу.

«Гранада» не опускала рук та продовжила атакувати й пізніше це принесло результат.

На 65-й хвилині команда вдруге заробила пенальті, на цей раз виконувати його підійшов Браян Сарагоса, іспанець впевнено реалізував 11-метровий, розвівши голкіпера та м'яч по різних кутах.

Вже через 5 хвилин «Гранада» відзначилася вдруге, Рікард Санчес слабко пробивши з гострого кута забив завдяки відскоку від штанги.

А вже через 16 хвилин албанець Узуні, зробив рахунок 3:3 точним ударом у праву дев'ятку. Емоції гравців були неймовірні.

Матч завершився з рахунком 3:3, а обидві команди залишилися на дні турнірної таблиці. «Альмерія» на 20-му, а «Гранада» на 19-му.

Скриншоти: трансляція MEGOGO