Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/4 млн переглядів. В мережі завірусилася дивна реакція Гвардіоли на гол «Ман Сіті» (ВІДЕО)

Пеп відсвяткував його... із запасними гравцями «Ліверпуля».

Автор — Oleksandr Bessonov
1 квітня 2023, 22:36
1

Сьогодні, 1 квітня, «Ман Сіті» вдома розгромив «Ліверпуль» 4:1 у 29-му турі АПЛ.

На 17-й хвилині Салах відкрив рахунок у матчі, проте вже за 10 хвилин Альварес зрівняв. І саме реакція Гвардіоли на цей гол сильно віруситься прямо зараз у соцмережах.

Пеп не стримував емоцій, спочатку святкуючи з трибунами, а потім спіймав  Константіноса Цимікаса, який проходив повз, і почав йому щось розповідати. Після цього Гвардіола ще потиснув руку Артуру:

У твіттері це відео вже набрало близько 4 мільйонів переглядів.

Пеп назвав цей матч одним з найкращих за його сім років у «Ман Сіті».