Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🚫 «Реалу» скасували три голи у матчі проти «Ельче». Всі – через положення поза грою

Бензема міг претендувати на хет-трик 😅

19 жовтня 2022, 23:59

«Реал» розгромив «Ельче» у матчі 10 туру Ла Ліги 3:0. Однак «вершкові» цілком могли забити ще декілька.

Цілих три голи мадридців було скасовано через офсайди. Усі були досить тоненькими, хоча і питань не викликали.

Перше взяття воріт скасували вже на 6 хвилині. Тоді занадто близько до воріт суперника опинився Вінісіус, котрий потім відпасував на пусті ворота Бензема:

Через 20 хвилин поза грою був вже сам Карім. Він вдало залишив м'яч під удар Алабі, котрий пробив точно під стійку:

Третій гол не зарахували вже в другому таймі – на 61 хвилині. Тоді знову голу позбавили Бензема, але через офсайд у Карвахаля:

Так, Бензема має в активі 3 незарахованих бали по системі гол+пас. Якщо додати їх до легального взяття воріт, то в Каріма міг би вийти перфоманс більш ніж достойний володаря «Золотого м'яча».