Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/💯 «Шахтар» завдав «Динамо» 100-ї поразки в УПЛ – долю Класичного вирішив гол Зубкова

Кияни вчетверте поспіль втратили очки.

3 листопада, 19:15
18

«Динамо» мінімально поступилося «Шахтарю» у 13-му турі УПЛ – 0:1.

***

У стартових складах не обійшлося без сюрпризів.

◾️ У «Динамо» окрім Ярмоленка (травма) та Ваната (дискваліфікація), гру пропускав ще й капітан Буяльський. Кияни залишились фактично без трьох лідерів, а позиції в атаці закрили Караваєв, Беніто та Волошин.

Цікаво, що з капітанською пов‘язкою вийшов 21-річний Бражко, а не Бущан, Шапаренко чи Попов.

◾️ У «Шахтаря» ж у заявці не опинилося Бондаренка. В іншому – без особливих несподіванок, хіба що варто відзначити появу на лівому фланзі Невертона.

***

◾️ На трибунах був присутній головний тренер збірної України Сергій Ребров, він сидів поруч з Ярмоленком та Буяльським.

◾️ Перед матчем футболісти обох команд вшанували пам‘ять Артема Франкова, який цього тижня пішов із життя.

***

◾️ На 8-й хвилині у «Динамо» ледь не додалося нових проблем – Бущан під пресингом Сікана отримав ушкодження та впав на газон, однак все ж продовжив матч.

◾️ Перший хороший момент трапився на 11-й хвилині. Дубінчак на фланзі прибрав суперника та пробивав з правої – заблокували. Друга спроба від Бражка здалеку – теж заблокували.

◾️ А на 14-й – перша сутичка після фолу Шепелєва проти Сікана.

◾️ Згодом команди обмінялися ударами – дальній постріл Дубінчака та спроба Зубкова зі штрафного. Однак найяскравіший епізод стартових 30 хвилин – це удар Беніто у падінні, який потягнув Різник.

◾️ Через пару хвилин – топова передача від Шапаренка та вбивчий шанс у Караваєва.

◾️ На 45-й Шапаренко вже взяв ініціативу на себе, коли перехопив пас Бондаря.

◾️ Луческу впродовж тайму постійно щось кричав підопічним, а у складі «Шахтаря» до перерви відбулася вимушена заміна – Ракицький вийшов замість травмованого Азарова, а Матвієнко перейшов на лівий фланг.

***

◾️ Старт другого тайму – імені Зубкова. Спочатку він пробив зі штрафного у стінку, а на 53-й відзначився після пасу Невертона.

◾️ На 65-й перевагу подвоювати міг Криськів, але не прийняв довгу діагональ Ракицького.

◾️ «Динамо» після перерви було без моментів. На 70-й дальнім удар виправити це спробував Дячук (вище).

◾️ Гірники були значно ближчими до другого забитого – Сікан розібрався з Дячуком у контратаці, але не переграв Бущана.

◾️ У «Динамо» під кінець матчу ушкодження зазнав Шапаренко. У цьому слоті для замін на поле вийшов Супряга – вперше за 2 роки у складі киян.

А згодом пару хвилин отримав ще форвард Пономаренко 2006-го року народження.

◾️ Втім, відігратися «Динамо» так і не вдалося – мінімальна поразка 0:1, хоча у Караваєва була можливість забити на 89-й.

◾️ А наприкінці – чергова та завершальна сутичка після фолу Дубінчака проти Судакова.

***

◾️ «Динамо» 5 матчів поспіль не перемагає «Шахтар» – 2 нічиїх та 3 поразки із різницею голів 2:8;

◾️ «Динамо» вчетверте поспіль втратило очки в УПЛ – 3 поразки та одна нічия;

◾️ «Динамо» зазнало 100-ї поразки у рамках УПЛ;

◾️ «Динамо» всьоме поспіль не змогло обіграти «Шахтар» вдома – 3 нічиїх та 4 поразки;

◾️ «Шахтар» відірвався від «Динамо» на 8 очок – у киян ще матч у запасі.