Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Що тут відбувається? «Баєр» в більшості пропустив гол від «Карабаха», до цього азербайджанці забили ще один
ВІДЕО

Леверкузенський клуб може вперше програти в сезоні!

Автор — Nikita Pedchenko
14 березня, 23:25

У матчі-відповіді 1/8 ЛЄ «Баєр» вдома приймає «Карабах». Минулий поєдинок між цими командами закінчився з рахунком 2:2.

Цього разу клуби не забивали голів у першому таймі, проте вже у другому азербайджанці змогли здивувати.

Спочатку на 58-й хвилині Абделла Зубір відкрив рахунок.

На 62-й хвилині Джафаргулієв отримав червону картку після перегляду ВАР за фол на Джеремі Фрімпонґу.

Проте клуб з Азербайджану не збирався зупинятися, вже на 67-й вони подвоїли перевагу. Жуніньйо Вієйра реалізував свій момент.

Леверкузенський клуб зміг відіграти один м'яч, Фрімпонґ відзначився голом на 72-й хвилині.