Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Здається, Ерлінґа не зупинити! Голанд разом з де Брюйне знищили «Лутон» в Кубку Англії
ВІДЕО

Ерлінґ оформив пента-трик, а Кевін віддав 4(!) асисти.

Автор — Nikita Pedchenko
27 лютого, 23:50

У матчі 1/8 Кубка Англії «Ман Сіті» розгромив «Лутон» (6:2). Команда Гвардіоли вже у першому таймі перемагала «капелюшників» з рахунком 3:0, за тайм Голанд оформив хет-трик, а трьома асистами відзначився Кевін де Брюйне.

Спочатку норвезький нападник забив на 3-й хвилині:

Вже на 18-й форвард зробив дубль:

Реакція Гвардіоли на цей м'яч була позитивною, а камери змогли зафіксувати цей епізод:

А на 40-й хвилині Голанд впевнено реалізував момент та оформив хет-трик:

Також і «Лутон» відзначився у наприкінці першого тайму, Кларк точно пробив у верхній правий кут:

Другий тайм також розпочався з гола «капелюшників», а забив його знову Кларк:

Дует «містян» продовжив розривати і у другому таймі. Де Брюйне на 55-й хвилині знову віддав асист на Голанда:

Вже через 3 хвилини норвежець відзначився голом знову, проте асист цього разу віддав Бернарду Сілва:

А завершив цю перестрілку Матео Ковачич, який потужно пробив у лівий верхній кут на 72-й хвилині: