Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Гармаш забив «Динамо» вже на 5-й – але кияни у відповідь забили чотири
Відео

Гармаш забив «Динамо» вже на 5-й – але кияни у відповідь забили чотири

Команда Шовковського поновлює сезон з перемоги.

25 лютого, 18:05
4

В одному з центральних матчів 18-го туру УПЛ «Металіст 1925» номінально приймав київське «Динамо» – на стадіоні номінальних гостей.

Вони і перемогли – 4:2 на користь киян.

• Рахунок вже на 5-й хвилині відкрив дебютант харківського клубу Денис Гармаш – забив у ворота своєї рідної команди. Пробив з межі штрафного надпотужним ударом, гол особливо не святкував.

Реакція тренерського штабу та братів Суркісів – епічна:

• На 43-й хвилині, наприкінці першого тайму, Владислав Кабаєв рахунок зрівняв – Ванат відпасував і той пробив.

• На 51-й хвилині Владислав Ванат після контакту зі суперником чи то в штрафному, чи то біля нього, впав. Арбітр Віктор Копієвський не просто не призначив пенальті – навіть фолу не зафіксував.

Чи треба було?

• А на 58-й Ванат вивів «Динамо» уперед – забив у фактично порожні ворота.

Відео буде додане згодом.

• На 68-й Ванат відправив мʼяч у ворота вдруге – але до того Назар Волошин, який йому асистував, опинився в офсайді.

• За хвилину рахунок все ж став 3:1 – Віталій Буяльський забив після того, як Олег Мозіль відбив удар Волошина прямо перед собою.

• Але «Металіст 1925» мав ще один гольовий дебют: на 70-й хвилині за клуб дебютував Реймонд Овусу-Фрімпонг, а вже на 72-й забив у ворота Бущана.

Два голи команди – від двох дебютантів харківʼян.

• «Динамо» усе ж змогло поновити різницю у два голи: на 76-й мʼяч після удару Миколи Шапаренка влучив у стійку, від неї – у Ваната, від Ваната – у ворота.

• Завдяки цій перемозі «Динамо» наздогнало «Шахтар» за кількістю очок і піднялося на 5 місце. Станом на зараз в обох грандів УПЛ по 31 балу у 15 матчах.

«Металіст 1925» продовжує нависати над зоною плей-оф за виживання, відриваючись від 13-ї «Оболоні» на 1 очко (15 проти 14), при цьому зігравши на два матчі більше.