Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Арбітр скасував гол «Ренна» на останніх хвилинах матчу з «Вільярреалом». А ви знали це правило?
Відео

Французи могли вийти на перше місце в групі.

16 грудня, 10:10
4

Матч Ліги Європи між «Ренном» та «Вільярреалом» завершився емоційною перемогою іспанської команди (3:2).

Найцікавішою стала розв'язка цієї зустрічі. На 101-й хвилині французи зрівняли рахунок та фактично вийшли на перше місце у групі, але арбітр скасував взяття воріт.

Гравець «Ренна» Енцо Ле Фе виконав штрафний удар та влучив у поперечину, мяч повернувся йому в ноги, перш ніж інший гравець торкнувся його, цим самим порушив правила IFAB (Міжнародна рада футболу).

Правила гри IFAB стверджують: «Якщо після того, як м'яч опинився в грі, гравець, який виконував удар зі стандарту, знову торкнувся м'яча до того, як його торкнувся інший гравець, призначається вільний удар».

«Я знав, що правило існує для пенальті, я не знав, що воно існує для штрафних ударів. Зараз це емоційні американські гірки», - прокоментував цей момент тренер «Ренна».

Французи завершили свій шлях у груповому етапі на другому місці.