Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Що вони витворяють!? Клуб з 3-ї ліги вибив «Айнтрахт» з 1/8 Кубка Німеччини
ВІДЕО

🔥 Що вони витворяють!? Клуб з 3-ї ліги вибив «Айнтрахт» з 1/8 Кубка Німеччини

Місяць тому вони пройшли «Баварію»!

Автор — Nikita Pedchenko
6 грудня, 21:06
2

У матчі 1/8 Кубка Німеччини «Саарбрюккен», який виступає у 3 лізі Німеччини, сенсаційно вибив «Айнтрахт» з рахунком 2:0.

Клубу знадобилося завдати лише 3 удари в площину воріт, щоб забити 2 м'ячі. Перший гол команда забила на 64-й хвилині після подачі з кутового, голом відзначився нападник Кай Брюнкер.

На 79-й хвилині Кай асистував на 21-річного Луку Кербера, який подвоїв перевагу над командою з елітного дивізіону.

На 83-й хвилині молодий форвард «Айнтрахта» отримав червону картку. Цікаво, що на поле він вийшов лише 5 хвилин тому, на 78-й.

Transfermarkt одразу після завершення матчу порівняв вартість складів й різниця вийшла божевільною. Вартість «Саарбрюккена» менше у 28(!) разів.

В 1/16 вони також зробили сенсацію, вибивши мюнхенську «Баварію» (1:2). Команда у цьому сезоні вже другий раз доводить, що гроші у футбол не грають.