Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Потужний злив: захисники клубу, який виступає у 4-му англійському дивізіоні, продемонстрували, як не потрібно грати

Відео набрало майже 7 млн переглядів.

Автор — Danylo Syrotiuk
4 грудня, 18:55
6

Матч 1/64 фіналу кубку Англії між «Ноттс Каунті» та «Шрусбері», який завершився перемогою гостей з рахунком 2:3, запамʼятався просто неймовірними привозами захисників збоку господарів поля.

Неймовірна гра від «Ноттс Каунті» розпочалася вже з перших секунд, гол привіз захисник вже на 1-й хвилині матчу, втративши матч біля власного штрафного майданчика.

Але цим ганебна гра футболістів «Ноттс» не закінчена, адже вже на початку другого тайму було пропущено ще два незграбних голи. Цікавий факт заключається в тому, що гравець «Шрусбері оформив хет-трик.

Чи схоже це на договірний матч? Як вважаєте?